Ďalšia „Hodinka pravdy“ je tu! O čo sa podelil náš vedúci projektov?

27. 2. 2020

Najnovší diel série rozhovorov s členmi nášho tímu by si nemali nechať ujsť tí, ktorých zaujímajú príbehy o osobnom i kariérnom raste. Michael Borkovec v ňom rozprával o svojej ceste našou prekladateľskou agentúrou, ktorá sa začala už v roku 2007. Vtedy k nám nastúpil ako projektový manažér a vypomáhal s IT. 

Tým sa to preňho len začalo.

Ako sme postupne rástli, Michael sa musel pripraviť na úplne novú úlohu. Úlohu vedúceho. Odrazu mal pod sebou celý tím ľudí a musel sa naučiť ich viesť. Dovtedy nič také nezažil, ale Michael nie je z tých, ktorí by sa výzvam vyhýbali. Vrhol sa do toho po hlave a v tejto úlohe sa postupne našiel.

Pochopiteľne naňho čakala hromada prekážok a lekcií, dnes však hovorí: „Urobil som mnoho chýb, ale som rád, že som ich urobil. Každá z nich ma posunula ďalej.“

Pusťte si výber toho „NAJ“ z celého rozhovoru a nahliadnite do zákulisia našej prekladateľskej agentúry.

Ak sa vám koncept páči, môžete si pozrieť aj ďalšie rozhovory:

 

Honesty Hours

Ide o sériu videorozhovorov, v ktorých sa toho o nás dozviete celkom dosť. V každom diele sa Roman Zelenka (konateľ agentúry) s jedným z nás rozpráva o začiatkoch vo firme, motivácii, osobných hodnotách alebo výhľade do budúcna.

Vďaka týmto rozhovorom si vytvoríte lepšiu predstavu o tom, či by ste sa chceli stať našimi:

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov