Ako jedna rodina

Našu prekladateľskú agentúru založil v roku 1990 jej súčasný generálny riaditeľ Zbyněk Zelenka. Vtedy mu ani len nenapadlo, že by spoločnosť jedného dňa mohla dodávať komplexné lingvistické riešenia firmám po celom svete – avšak presne to sa agentúre postupne podarilo. Prieskum uznávanej spoločnosti CSA Research nás v roku 2023 označil za 5. najväčšiu prekladateľskú agentúru vo východnej Európe.

V priebehu rokov sa náš tím rozrastal a každý prispel k tomu, že dnes zaisťujeme odborné preklady do 120 jazykov a máme za sebou vyše 300 000 dokončených projektov. Okrem prekladov ponúkame aj tlmočenie, tvorbu titulkov, jazykové lokalizácie, grafické úpravy alebo výučbu cudzích jazykov.

V kanceláriách nás je vyše 35 a spolupracujeme s tímom 7 000 prekladateľov a tlmočníkov zo všetkých kontinentov. Každoročne prechádzame certifikáciou podľa noriem ISO 17100 a 9001.

Základom je u nás férový prístup k zamestnancom, dodávateľom aj zákazníkom. Dôsledne dbáme na starostlivosť o celý náš tím a jeho rozvoj z pracovnej aj osobnostnej stránky. Naša otvorená firemná kultúra podporuje zdieľanie nápadov a umožňuje nám všetkým podieľať sa na vylepšovaní procesov aj života v rámci firmy.

Tešíme sa na spoluprácu.

Prečo práve my?

Máme vysoké nároky na kvalitu práce

Robiť veci napoly? Túto vetu nepoznáme. Od nášho prvého kontaktu nám záleží na vašom prianí. Každý z našich kolegov sa postará o to, aby sa k vám dostali iba kvalitné preklady, presné lokalizácie a pracovali pre vás len vynikajúci tlmočníci.

Sme profesionáli, ale predovšetkým ľudia

Nefandíme škrobenému prístupu, radi komunikujeme priateľsky. Nie je dôležité, či sme v spojení cez e-mail, telefonicky alebo sa stretneme na osobnej schôdzke. Vždy dávame prednosť otvorenej komunikácii, ktorá je príjemná pre obe strany.

Zasadíme sa o váš úspech

Agentúru sme vybudovali na hodnotách, ako sú poctivosť, pracovitosť a túžba byť vaším spoľahlivým partnerom v oblasti jazykových služieb. Práve preto poskytujeme profesionálne prekladateľské služby, ktoré vám pomôžu vyrásť. Chceme, aby ste boli ešte úspešnejší, a tomu podriaďujeme úplne všetko.

Ušetríme vám čas i peniaze

Dobre vieme, čo robíme. Pred každou zákazkou vám zadarmo poskytneme odborné poradenstvo a ponúkneme ideálny variant prekladu. Nebudeme vám nútiť najdrahšie možnosti, pokiaľ budú stačiť lacnejšie. Ide nám o efektívne využitie vašich financií a času našich prekladateľov.

Sme pripravení na veľké projekty
a špecializované odbory

Viac ako 7 000 prekladateľov z 220 odborov je vám plne k dispozícii. Nezastrašia nás ani skutočne veľké zákazky a na ich dokončenie nebudete čakať večnosť.

Robíme, čo nás baví

Preklady, lokalizácie a tlmočenie sú našou vášňou. Cestujeme na konferencie, sledujeme trendy, vzdelávame sa. Neberieme to ako povinnosť, jednoducho nás to baví. Vďaka tomu od nás dostanete jazykové služby na vysokej úrovni.

Váš úspech oslávime spoločne

Relax je nevyhnutný v každom odbore. Z času na čas usporiadame spoločenskú akciu pre zákazníkov, aby sme sa spoznali trochu bližšie. Máme za sebou párty na lodi, ples alebo športový víkend. Radi vás spoznáme osobne a neformálne akcie sú na to ideálnou príležitosťou.

Dajte nám vedieť, o zvyšok sa postaráme

Ak potrebujete kvalitné preklady, lokalizácie, tlmočenie alebo niektorú z ďalších jazykových služieb, vyplňte prosím nasledujúci dotazník. Obratom sa vám ozveme naspäť.

0%
Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov