Ako jedna rodina

Keď sme agentúru v roku 1990 zakladali, ani sme netušili, kam až dokážeme vyrásť, koľko ľudí zamestnáme alebo že budeme prekladať pre významné firmy z celého sveta.

Dnes veríme, že za to vďačíme predovšetkým snahe poskytovať jazykové služby v špičkovej kvalitea tiež zohratému tímu kolegov, ktorý postupne a starostlivo rozširujeme.

Náš rast vlastne vychádza z jednoduchého princípu. Všetci vnútri agentúry ťaháme za jeden povraz. Pre niekoho je to možno klišé, ale pre nás realita, ktorú dennodenne žijeme. A táto spolunáležitosť nám dáva toľko energie do práce, že ju oceňujú i tí najnáročnejší zákazníci z nadnárodných spoločností.

Prečo práve my?

Máme vysoké nároky na kvalitu práce

Robiť veci napoly? Túto vetu nepoznáme. Od nášho prvého kontaktu nám záleží na vašom prianí. Každý z našich kolegov sa postará o to, aby sa k vám dostali iba kvalitné preklady, presné lokalizácie a pracovali pre vás len vynikajúci tlmočníci.

Sme profesionáli, ale predovšetkým ľudia

Nefandíme škrobenému prístupu, radi komunikujeme priateľsky. Nie je dôležité, či sme v spojení cez e-mail, telefonicky alebo sa stretneme na osobnej schôdzke. Vždy dávame prednosť otvorenej komunikácii, ktorá je príjemná pre obe strany.

Zasadíme sa o váš úspech

Agentúru sme vybudovali na hodnotách, ako sú poctivosť, pracovitosť a túžba byť vaším spoľahlivým partnerom v oblasti jazykových služieb. Práve preto poskytujeme profesionálne prekladateľské služby, ktoré vám pomôžu vyrásť. Chceme, aby ste boli ešte úspešnejší, a tomu podriaďujeme úplne všetko.

Ušetríme vám čas i peniaze

Dobre vieme, čo robíme. Pred každou zákazkou vám zadarmo poskytneme odborné poradenstvo a ponúkneme ideálny variant prekladu. Nebudeme vám nútiť najdrahšie možnosti, pokiaľ budú stačiť lacnejšie. Ide nám o efektívne využitie vašich financií a času našich prekladateľov.

Sme pripravení na veľké projekty
a špecializované odbory

Viac ako 7 000 prekladateľov z 220 odborov je vám plne k dispozícii. Nezastrašia nás ani skutočne veľké zákazky a na ich dokončenie nebudete čakať večnosť.

Robíme, čo nás baví

Preklady, lokalizácie a tlmočenie sú našou vášňou. Cestujeme na konferencie, sledujeme trendy, vzdelávame sa. Neberieme to ako povinnosť, jednoducho nás to baví. Vďaka tomu od nás dostanete jazykové služby na vysokej úrovni.

Váš úspech oslávime spoločne

Relax je nevyhnutný v každom odbore. Z času na čas usporiadame spoločenskú akciu pre zákazníkov, aby sme sa spoznali trochu bližšie. Máme za sebou párty na lodi, ples alebo športový víkend. Radi vás spoznáme osobne a neformálne akcie sú na to ideálnou príležitosťou.

Dajte nám vedieť, o zvyšok sa postaráme

Ak potrebujete kvalitné preklady, lokalizácie, tlmočenie alebo niektorú z ďalších jazykových služieb, vyplňte prosím nasledujúci dotazník. Obratom sa vám ozveme naspäť.

0%
Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša neotravná reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov