Ďalší videorozhovor je tu. Tentokrát sme sa porozprávali o našej marketingovej komunikácii

4. 10. 2019

David Klouda k nám na pozíciu marketéra nastúpil začiatkom roku 2015. V tom čase sme chystali nové webové stránky a jeho prvou úlohou bolo dotiahnuť všetky jazykové verzie do konca. Pustil sa aj do správy sociálnych sietí, písania noviniek, článkov na blog a neskôr aj do PPC reklám a tvorby videí.

O svojej ceste porozprával v rozhovore s naším konateľom Romanom Zelenkom. Dozviete sa, vďaka akej náhode sa k nám David dostal, ako sa medzi nami od začiatku cítil a ako sa dokázal popasovať s rôznymi výzvami, ktoré sú vo svete marketingu (obzvlášť toho digitálneho) na dennom poriadku.

V rozhovore nechýba ani spomienka na menšiu „facku“, ktorú dostal v podobe spätnej väzby od kolegov, a ako práve ona zmenila jeho pohľad na marketingovú komunikáciu.

 

 

Honesty Hours

Ide o sériu videorozhovorov, v ktorých sa toho o nás dozviete celkom dosť. V každej časti sa Roman Zelenka (konateľ agentúry) porozpráva s jedným z nás o začiatkoch vo firme, motivácii, osobných hodnotách alebo výhľade do budúcna.

Vďaka týmto rozhovorom si vytvoríte predstavu o tom, či by ste sa chceli stať našimi:

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov