Spúšťame sériu videorozhovorov. Vďaka nim nás lepšie spoznáte

22. 7. 2019

Pekne spracované inzeráty s fotkami sú z hľadiska náboru nových kolegov veľmi užitočné, no video predsa len zachádza o kúsok ďalej. Človek v ňom dokáže účastníkov vnímať do väčšej hĺbky, všimnúť si ich charizmu, vystupovanie a vytvoriť si na nich ucelenejší názor. A následne sa tak ľahšie rozhodnúť, či by do takého tímu zapadol.

Preto sme spustili seriál videorozhovorov, v ktorých sa toho od nás dozviete celkom dosť. V každej časti sa Roman Zelenka (konateľ agentúry) porozpráva s jedným z nás o začiatkoch vo firme, motivácii, osobných hodnotách alebo výhľade do budúcna.

Vďaka týmto rozhovorom si vytvoríte predstavu o tom, či by sme vám sadli ako:

 

Prvý odvážlivec – obchodník Milan

Ako prvý sa odhodlal Milan Milian, náš Business Development Manager. Hoci sa pred natáčaním priznal, že je celkom nervózny, predsa sa nevzdal. Práve to pekne sedí k jeho povahe bojovníka, ktorý sa len tak niečoho nezľakne.

Ako sa Milan cítil po nástupe do firmy? Čo je preňho v práci najdôležitejšie? Má u nás dostatočný priestor byť sám sebou? A prečo má vlastne na hlave ten škrabanec? To všetko sa dozviete vo videu.

Nové časti nájdete vždy v sekcii Novinky na našich weboch alebo na Facebooku.

Ak by ste sa k nám chceli pridať, aktuálne hľadáme ďalších kolegov a prekladateľov, pozrite si našu stránku Jobs.

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov