Náš tím

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agentúru ZELENKA som v roku 1990 zakladal s určitou víziou. Chcel som vybudovať firmu plnú kvalitných a spoľahlivých odborníkov. Nebál som sa obklopiť ľuďmi, ktorí vedeli viac než ja a pozorne som im načúval. Vďaka tomu sa nám spoločne podarilo, krôčik po krôčiku, vybudovať prekladateľskú agentúru, o ktorú sa môžu jej partneri kedykoľvek oprieť.

Roman Zelenka

CEO

V agentúre som pracoval na všetkých pozíciách a v roku 2008 prevzal pomyselné žezlo po otcovi. Nastavené hodnoty som prijal za svoje a každý deň motivujem celú „firemnú rodinu“, aby sa ich držala. Poctivosť, férovosť, odvaha makať naplno a priateľský prístup, to sú naše hlavné znaky, ktorými sa zasadíme o váš úspech.

Iva Zelenková

Customer Relations Director

Súčasťou mojej práce je pravidelná komunikácia s VIP zákazníkmi a starostlivosť o nich. V agentúre pôsobím od roku 2007 a mám obrovskú radosť z toho, kam sme sa posunuli a aké pozitívne máme ohlasy. ZELENKA je pre mňa srdcová záležitosť.

Juraj Porada

Head of Sales

ZELENKU vediem obchodné oddelenie a starám sa, aby zákazníkom z Česka a Slovenska nič nechýbalo. Za každých okolností konám narovinu a v priateľskom duchu. I vďaka tomu ma moja práca tak baví.

Michael Borkovec

Head of Projects

Mám pod palcom všetky projekty a úspešne dotiahnem do konca aj ten váš. Pomáhajú mi v tom rokmi nadobudnuté skúsenosti a schopný tím kolegov. Ako vraví moja vizitka: Leave your worries to me.

David Možnar

PM Team Leader, Deputy Head of Projects

Telom aj dušou som bojovník a na mojej práci to je, dúfam, vidieť. Za každý projekt pre českých a slovenských zákazníkov bojujem do posledného dychu a neprestávam, pokým nie sú úplne spokojní. Na to sa môžete spoľahnúť aj vy.

Pavla Oharková

PM Team Leader

Mám na starosti predovšetkým anglicky hovoriacich zákazníkov a dávam si záležať na tom, aby nikomu z môjho tímu nič nechýbalo. Veľmi ma teší, keď sa s kolegami môžem podeliť o skúsenosti, ktoré som za tie roky u ZELENKU načerpala. Som veselá, dôsledná a záleží mi na dobre odvedenej práci pre každého nášho zákazníka.

Dominika Kotíková

PM Team Leader

Dokážem odhadnúť potreby zákazníkov a robím všetko pre to, aby som ich očakávania naplnila. Komunikácia je mojou silnou stránkou, ktorá mi pomáha úspešne rokovať s VIP zákazníkmi z nemecky hovoriacich krajín.

Tereza Verbíková

Quality Manager

Mojou úlohou je dohľad nad kvalitou jazykových služieb a všetkých interných procesov agentúry. Za špičkovú kvalitu našej práce, zodpovedajúcu medzinárodným normám, ručím bez váhania.

Jana Pokorná

HR Manager, Vendor Manager

Každý deň pracujem na tom, aby sa u nás kolegovia aj prekladatelia cítili dobre. Napríklad tým, že ich počúvam, usporadúvam pre nich školenia aj odpočinkové teambuildingy. Z pozície personalistky vždy konám fér a každému dám šancu ukázať, čo v ňom je :-)

Zuzana Řeháková

Vendor Manager

V spoločnosti ZELENKA zodpovedám za nadväzovanie spolupráce s novými prekladateľmi, korektormi i grafikmi a starám sa o tých súčasných. Pokiaľ premýšľate nad zapojením sa do nášho tímu, neváhajte sa mi ozvať na vendors@zelenka.cz alebo na číslo +420 778 775 144. Rada s vami preberiem akékoľvek vaše otázky a uvidíte, že si budeme rozumieť :-)

Dana Shuster

Business Development Manager

Mojou doménou je nadväzovanie kontaktov s prekladateľskými agentúrami z Európy a USA. Štýl ich práce je mi veľmi blízky – ten drajv, tá precíznosť a doťahovanie vecí až do konca. Obdivujem to a veľmi sa tým inšpirujem.

Eric Jokiel

Business Development Manager

Mojou špecializáciou je nadväzovanie nových partnerstiev so zákazníkmi z nemecky hovoriacich krajín. Povedal by som, že oceňujú hlavne môj priateľský prístup a ochotu pomôcť im v akejkoľvek situácii. Navyše som tímový hráč, takže som k ZELENKOVCOM rýchlo zapadol. :-)

Roger Smith

Business Development Manager

Starám sa o akvizície nových zákazníkov z anglicky hovoriacich krajín a tiež sa starám o tých súčasných. Som veľmi empatický, takže sa dokážem dobre vcítiť do ich potrieb a ponúknuť im presne také služby, aké skutočne potrebujú. Moje motto: If you want to go fast, go alone, if you want to go far, go with others.

David Klouda

Marketing Manager

Starám sa o to, aby svet videl skvelú prácu mojich kolegov a mohol využiť talentu našich prekladateľov. Marketingové materiály, soc. siete, PR, rokovania s dodávateľmi... do všetkého idem s tým, aby to odrážalo ducha našej agentúry, čiže priateľské jednanie a prvotriednu kvalitu jazykových služieb.

Jiří Kouřil

Vedoucí DTP oddělení

Už odmalička som chcel mať všetko starostlivo usporiadané, urovnané a na svojom mieste. I keď som to vtedy netušil, dnes sa mi to výborne hodí v úlohe vedúceho nášho DTP oddelenia. Všetky výstupy musia presne sedieť a zodpovedať požiadavkám našich zákazníkov. Viem si to ustrážiť.

 
 

S rastom vašej spoločnosti pomôžu i ďalší kolegovia

 
 
 

Martina Jarošová

Project Manager

Zuzana Tomalová

Assistant to Accounts Manager

Lucie Flámová

Project Manager

Hana Smažinková

Senior Project Manager

Kyle Kristoffersen

Idea Catalyst

Šárka Kadlčíková

Project Manager

 

Petra Kunovská

Project Manager

Štěpán Krajča

Project Manager

Barbora Machalová

Project Manager

Pavla Králová

Accounts Manager

Adéla Petráková

Senior Project Manager

 

Lukáš Matlak

Project Manager

Beáta Smýkalová

Project Manager

Eva Macháčová

Project Manager

Michal Chrastina

Business Development Manager

Veronika Hrabalová

Riaditeľka Jazykové školy ZELENKA

Milan Milian

Business Development Manager

Naše webové stránky priebežne vylepšujeme tak, aby pre vás boli maximálne prehľadné, k tomu nám pomáhajú i súbory cookies. Využívaním našich stránok súhlasíte s tým, že cookies takto používame.