Náš tím

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agentúru ZELENKA som v roku 1990 zakladal s určitou víziou. Chcel som vybudovať firmu plnú kvalitných a spoľahlivých odborníkov. Nebál som sa obklopiť ľuďmi, ktorí vedeli viac než ja a pozorne som im načúval. Vďaka tomu sa nám spoločne podarilo, krôčik po krôčiku, vybudovať prekladateľskú agentúru, o ktorú sa môžu jej partneri kedykoľvek oprieť.

Iva Zelenková

Executive Director

Súčasťou mojej práce je pravidelná komunikácia s VIP zákazníkmi a starostlivosť o nich. V agentúre pôsobím od roku 2007 a mám obrovskú radosť z toho, kam sme sa posunuli a aké pozitívne máme ohlasy. ZELENKA je pre mňa srdcová záležitosť.

Michael Borkovec

Head of Projects

Mám pod palcom všetky projekty a úspešne dotiahnem do konca aj ten váš. Pomáhajú mi v tom rokmi nadobudnuté skúsenosti a schopný tím kolegov. Ako vraví moja vizitka: Leave your worries to me.

Juraj Porada

Head of Sales

ZELENKU vediem obchodné oddelenie a starám sa, aby zákazníkom z Česka a Slovenska nič nechýbalo. Za každých okolností konám narovinu a v priateľskom duchu. I vďaka tomu ma moja práca tak baví.

David Možnar

Deputy Head of Projects, Pricing manager

Telom aj dušou som bojovník a na mojej práci to je, dúfam, vidieť. Za každý projekt pre českých a slovenských zákazníkov bojujem do posledného dychu a neprestávam, pokým nie sú úplne spokojní. Na to sa môžete spoľahnúť aj vy.

Pavla Oharková

PM Team Leader

Mám na starosti predovšetkým anglicky hovoriacich zákazníkov a dávam si záležať na tom, aby nikomu z môjho tímu nič nechýbalo. Veľmi ma teší, keď sa s kolegami môžem podeliť o skúsenosti, ktoré som za tie roky u ZELENKU načerpala. Som veselá, dôsledná a záleží mi na dobre odvedenej práci pre každého nášho zákazníka.

Dominika Kotíková

PM Team Leader

Dokážem odhadnúť potreby zákazníkov a robím všetko pre to, aby som ich očakávania naplnila. Komunikácia je mojou silnou stránkou, ktorá mi pomáha úspešne rokovať s VIP zákazníkmi z nemecky hovoriacich krajín.

Štěpán Krajča

PM Team Leader

V role vedúceho CZ/SK projektového tímu sa cítim ako ryba vo vode. Môžem sa naplno venovať rozvoju kolegov a zároveň uplatniť svoju vášeň pre inovácie – neustále totiž hľadám cesty, ako robiť veci efektívnejšie. Baví ma aj spolupráca medzi oddeleniami a najväčšiu radosť mám, keď dokážem kolegov nadchnúť pre novinky, ktoré potom spoločne zavádzame do praxe. A ani sa ma neskúšajte pýtať na kontingenčné tabuľky alebo formáty súborov, to by ste ma nezastavili. :-)

Šárka Kadlčíková

HR Director

Každý deň pracujem na tom, aby sa u nás kolegovia aj prekladatelia cítili dobre. Napríklad tým, že ich počúvam, usporadúvam pre nich školenia aj odpočinkové teambuildingy. Z pozície personalistky vždy konám fér a každému dám šancu ukázať, čo v ňom je :-)

Tereza Verbíková

Quality Manager

Mojou úlohou je dohľad nad kvalitou jazykových služieb a všetkých interných procesov agentúry. Za špičkovú kvalitu našej práce, zodpovedajúcu medzinárodným normám, ručím bez váhania.

Eric Jokiel

Business Development Manager

Mojou špecializáciou je nadväzovanie nových partnerstiev so zákazníkmi z nemecky hovoriacich krajín. Povedal by som, že oceňujú hlavne môj priateľský prístup a ochotu pomôcť im v akejkoľvek situácii. Navyše som tímový hráč, takže som k ZELENKOVCOM rýchlo zapadol. :-)

Dana Shuster

Business Development Manager

Mojou doménou je nadväzovanie kontaktov s prekladateľskými agentúrami z Európy a USA. Štýl ich práce je mi veľmi blízky – ten drajv, tá precíznosť a doťahovanie vecí až do konca. Obdivujem to a veľmi sa tým inšpirujem.

Jiří Kouřil

Vedoucí DTP oddělení

Už odmalička som chcel mať všetko starostlivo usporiadané, urovnané a na svojom mieste. I keď som to vtedy netušil, dnes sa mi to výborne hodí v úlohe vedúceho nášho DTP oddelenia. Všetky výstupy musia presne sedieť a zodpovedať požiadavkám našich zákazníkov. Viem si to ustrážiť.

David Klouda

External Marketing Manager

Starám sa o to, aby svet videl skvelú prácu mojich kolegov a mohol využiť talentu našich prekladateľov. Marketingové materiály, soc. siete, PR, rokovania s dodávateľmi... do všetkého idem s tým, aby to odrážalo ducha agentúry, čiže priateľské jednanie a prvotriednu kvalitu jazykových služieb.

S rastom vašej spoločnosti pomôžu i ďalší kolegovia

 
 
 

Zuzana Tomalová

Assistant to Accounts Manager

Lucie Flámová

Senior Project Manager

Hana Urbánková

Senior Project Manager

Michaela Ftáčníková

Project Manager

Ondřej Konečný

Business Development Manager

 

Enerel Enkhbaatar

Senior Project Manager

Petra Kunovská

Senior Project Manager

Jiří Šrotíř

IT Manager

Barbora Machalová

Senior Project Manager

Pavla Králová

Accounts Manager

Sebastian Möller

Project Manager

 

Daniela Skačanová

Project Manager

Klára Lindnerová

Project Manager

Eva Macháčová

Senior Project Manager

Michal Chrastina

Business Development Manager

Kateřina Trnečková

Project Manager

Naše webové stránky priebežne vylepšujeme tak, aby pre vás boli maximálne prehľadné, k tomu nám pomáhajú i súbory cookies. Využívaním našich stránok súhlasíte s tým, že cookies takto používame.