Náš tím

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agentúru ZELENKA som v roku 1990 zakladal s určitou víziou. Chcel som vybudovať firmu plnú kvalitných a spoľahlivých odborníkov. Nebál som sa obklopiť ľuďmi, ktorí vedeli viac než ja a pozorne som im načúval. Vďaka tomu sa nám spoločne podarilo, krôčik po krôčiku, vybudovať prekladateľskú agentúru, o ktorú sa môžu jej partneri kedykoľvek oprieť.

Iva Zelenková

Executive Director

Súčasťou mojej práce je pravidelná komunikácia s VIP zákazníkmi a starostlivosť o nich. V agentúre pôsobím od roku 2007 a mám obrovskú radosť z toho, kam sme sa posunuli a aké pozitívne máme ohlasy. ZELENKA je pre mňa srdcová záležitosť.

Michael Borkovec

Head of Projects

Mám pod palcom všetky projekty a úspešne dotiahnem do konca aj ten váš. Pomáhajú mi v tom rokmi nadobudnuté skúsenosti a schopný tím kolegov. Ako vraví moja vizitka: Leave your worries to me.

Juraj Porada

Head of Sales

ZELENKU vediem obchodné oddelenie a starám sa, aby zákazníkom z Česka a Slovenska nič nechýbalo. Za každých okolností konám narovinu a v priateľskom duchu. I vďaka tomu ma moja práca tak baví.

David Možnar

Deputy Head of Projects, Pricing manager

Telom aj dušou som bojovník a na mojej práci to je, dúfam, vidieť. Za každý projekt pre českých a slovenských zákazníkov bojujem do posledného dychu a neprestávam, pokým nie sú úplne spokojní. Na to sa môžete spoľahnúť aj vy.

Šárka Kadlčíková

HR Director

Každý deň pracujem na tom, aby sa u nás kolegovia aj prekladatelia cítili dobre. Napríklad tým, že ich počúvam, usporadúvam pre nich školenia aj odpočinkové teambuildingy. Z pozície personalistky vždy konám fér a každému dám šancu ukázať, čo v ňom je. :-)

Lucie Flámová

PM Team Leader

Starám sa hlavne o zákazníkov z nemecky hovoriacich krajín, vždy vypočujem ich individuálne požiadavky a venujem sa ich potrebám. Všetkým zákazníkom aj dodávateľom sa snažím byť oporou a svoj tím vediem tak, aby sme spoločne zvládli akúkoľvek výzvu. Priateľský prístup, otvorenosť, podpora a pochopenie – to sú pre mňa piliere skvelej spolupráce. Svoju prácu robím srdcom a verím, že je to na nej poznať.

Daniela Skačanová

PM Team Leader

Ako vedúca projektového oddelenia pre anglicky hovoriacich zákazníkov naplno využívam svoje silné stránky – odovzdávam skúsenosti kolegom, riešim projektovo náročnejšie zákazky a, ak je to potrebné, vrhnem sa aj na lingvistické úlohy (jazyky ma totiž veľmi bavia!). Som hrdá na to, že sa na seba môžeme v tíme spoľahnúť a kedykoľvek si pomôcť.

Štěpán Krajča

PM Team Leader

V role vedúceho CZ/SK projektového tímu sa cítim ako ryba vo vode. Môžem sa naplno venovať rozvoju kolegov a zároveň uplatniť svoju vášeň pre inovácie – neustále totiž hľadám cesty, ako robiť veci efektívnejšie. Baví ma aj spolupráca medzi oddeleniami a najväčšiu radosť mám, keď dokážem kolegov nadchnúť pre novinky, ktoré potom spoločne zavádzame do praxe. A ani sa ma neskúšajte pýtať na kontingenčné tabuľky alebo formáty súborov, to by ste ma nezastavili. :-)


Tereza Verbíková

Quality Manager

Mojou úlohou je dohľad nad kvalitou jazykových služieb a všetkých interných procesov agentúry. Za špičkovú kvalitu našej práce, zodpovedajúcu medzinárodným normám, ručím bez váhania.

Jiří Šrotíř

IT Manager

Starám sa o hladký chod všetkých našich serverov a počítačov a cvičím umelú inteligenciu na zefektívnenie našich procesov. Tiež mám pod palcom zabezpečenie celej infraštruktúry a kolegovia sa tak môžu na 100 % venovať vašim zákazkám.

Jiří Kouřil

Head of DTP

Už odmalička som chcel mať všetko starostlivo usporiadané, urovnané a na svojom mieste. I keď som to vtedy netušil, dnes sa mi to výborne hodí v úlohe vedúceho nášho DTP oddelenia. Všetky výstupy musia presne sedieť a zodpovedať požiadavkám našich zákazníkov. Viem si to ustrážiť.

David Klouda

External Marketing Manager

Starám sa o to, aby svet videl skvelú prácu mojich kolegov a mohol využiť talentu našich prekladateľov. Marketingové materiály, soc. siete, PR, rokovania s dodávateľmi… do všetkého idem s tým, aby to odrážalo ducha agentúry, čiže priateľské jednanie a prvotriednu kvalitu jazykových služieb.

Eric Jokiel

Business Development Manager

Mojou špecializáciou je nadväzovanie nových partnerstiev so zákazníkmi z nemecky hovoriacich krajín. Povedal by som, že oceňujú hlavne môj priateľský prístup a ochotu pomôcť im v akejkoľvek situácii. Navyše som tímový hráč, takže som k ZELENKOVCOM rýchlo zapadol. :-)

Adéla Petráková

Vendor Manager

Spokojní prekladatelia – to je moja úloha. Či už ide o podmienky spolupráce alebo nejasnosti ohľadom CAT nástrojov a nástrojov kontroly kvality, som vždy pripravená podať pomocnú ruku. Neustále hľadám nových prekladateľov a nadväzujem s nimi spoluprácu, aby sme mali pre našich zákazníkov vždy k dispozícii špecializovaných lingvistov podľa ich predstáv.


S růstem vaší společnosti pomohou i další kolegové

 
 
 

Zuzana Tomalová

Assistant to Accounts Manager

Hana Urbánková

Senior Project Manager

Tereza Dostálová

Project Manager

Nikola Musialková

Vendor Manager Assistant

Ondřej Konečný

Business Development Manager

Barbora Jandlová

Project Manager

Eva Osohová

Project Manager

Jozef Šišjak

Business Development Manager

Kristýna Zelíková

Project Manager

Matěj Machala

Project Manager

Enerel Enkhbaatar

Senior Project Manager

Petra Kunovská

Senior Project Manager

Barbora Machalová

Senior Project Manager

Sebastian Möller

Project Manager

 

Klára Lindnerová

Senior Project Manager

Eva Macháčová

Senior Project Manager

Kateřina Trnečková

Project Manager

Klára Ticháková

Senior Project Manager

Tomáš Pour

Project Manager

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša neotravná reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov