Náš tím

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agentúru ZELENKA som v roku 1990 zakladal s určitou víziou. Chcel som vybudovať firmu plnú kvalitných a spoľahlivých odborníkov. Nebál som sa obklopiť ľuďmi, ktorí vedeli viac než ja a pozorne som im načúval. Vďaka tomu sa nám spoločne podarilo, krôčik po krôčiku, vybudovať prekladateľskú agentúru, o ktorú sa môžu jej partneri kedykoľvek oprieť.

Roman Zelenka

CEO

V agentúre som pracoval na všetkých pozíciách a v roku 2008 prevzal pomyselné žezlo po otcovi. Nastavené hodnoty som prijal za svoje a každý deň motivujem celú „firemnú rodinu“, aby sa ich držala. Poctivosť, férovosť, odvaha makať naplno a priateľský prístup, to sú naše hlavné znaky, ktorými sa zasadíme o váš úspech.

Iva Zelenková

Customer Relations Director

Súčasťou mojej práce je pravidelná komunikácia s VIP zákazníkmi a starostlivosť o nich. V agentúre pôsobím od roku 2007 a mám obrovskú radosť z toho, kam sme sa posunuli a aké pozitívne máme ohlasy. ZELENKA je pre mňa srdcová záležitosť.

Juraj Porada

Head of Sales

ZELENKU vediem obchodné oddelenie a starám sa, aby zákazníkom z Česka a Slovenska nič nechýbalo. Za každých okolností konám narovinu a v priateľskom duchu. I vďaka tomu ma moja práca tak baví.

Krisztian Szinapisz

Sales Director

Už roky úspešne vediem tím obchodných zástupcov pre nemecky hovoriace trhy a rokujem s VIP zákazníkmi. Zakladám si na spoľahlivosti, precíznosti a moje slovo platí za každých okolností.

Michael Borkovec

Head of Projects

Mám pod palcom všetky projekty a úspešne dotiahnem do konca aj ten váš. Pomáhajú mi v tom rokmi nadobudnuté skúsenosti a schopný tím kolegov. Ako vraví moja vizitka: Leave your worries to me.

David Možnar

PM Team Leader, Deputy Head of Projects

Telom aj dušou som bojovník a na mojej práci to je, dúfam, vidieť. Za každý projekt pre českých a slovenských zákazníkov bojujem do posledného dychu a neprestávam, pokým nie sú úplne spokojní. Na to sa môžete spoľahnúť aj vy.

Kateřina Žabka

PM Team Leader

Starám sa predovšetkým o anglicky hovoriacich zákazníkov z radov prestížnych agentúr. Pri tejto práci je nevyhnutné byť flexibilný, technicky zdatný a zároveň empatický. To na mňa sedí, a preto sa u ZELENKU cítim ako človek na svojom mieste.

Barbora Smýkalová

PM Team Leader

Dokážem odhadnúť potreby zákazníkov a robím všetko pre to, aby som ich očakávania naplnila. Komunikácia je mojou silnou stránkou, ktorá mi pomáha úspešne rokovať s VIP zákazníkmi z nemecky hovoriacich krajín.

Tereza Verbíková

Quality Manager

Mojou úlohou je dohľad nad kvalitou jazykových služieb a všetkých interných procesov agentúry. Za špičkovú kvalitu našej práce, zodpovedajúcu medzinárodným normám, ručím bez váhania.

Jana Pokorná

HR Manager, Vendor Manager

Každý deň pracujem na tom, aby sa u nás kolegovia aj prekladatelia cítili dobre. Napríklad tým, že ich počúvam, usporadúvam pre nich školenia aj odpočinkové teambuildingy. Z pozície personalistky vždy konám fér a každému dám šancu ukázať, čo v ňom je :-)

Iveta Pučalíková

Vendor Manager

V spoločnosti ZELENKA zodpovedám za nadväzovanie spolupráce s novými prekladateľmi, korektormi i grafikmi a starám sa o tých súčasných. Pokiaľ premýšľate nad zapojením sa do nášho tímu, neváhajte sa mi ozvať na vendors@zelenka.cz alebo na číslo +420 775 867 700. Rada s vami preberiem akékoľvek vaše otázky a uvidíte, že si budeme rozumieť :-)

Dana Shuster

Business Development Manager

Mojou doménou je nadväzovanie kontaktov s prekladateľskými agentúrami z Európy a USA. Štýl ich práce je mi veľmi blízky – ten drajv, tá precíznosť a doťahovanie vecí až do konca. Obdivujem to a veľmi sa tým inšpirujem.

Eric Jokiel

Business Development Manager

Mojou špecializáciou je nadväzovanie nových partnerstiev so zákazníkmi z nemecky hovoriacich krajín. Povedal by som, že oceňujú hlavne môj priateľský prístup a ochotu pomôcť im v akejkoľvek situácii. Navyše som tímový hráč, takže som k ZELENKOVCOM rýchlo zapadol. :-)

Roger Smith

Business Development Manager

Starám sa o akvizície nových zákazníkov z anglicky hovoriacich krajín a tiež sa starám o tých súčasných. Som veľmi empatický, takže sa dokážem dobre vcítiť do ich potrieb a ponúknuť im presne také služby, aké skutočne potrebujú. Moje motto: If you want to go fast, go alone, if you want to go far, go with others.

David Klouda

Marketing Communications Manager

Starám sa o to, aby svet videl skvelú prácu mojich kolegov a mohol využiť talentu našich prekladateľov. Marketingové materiály, soc. siete, PR, rokovania s dodávateľmi... do všetkého idem s tým, aby to odrážalo ducha našej agentúry, čiže priateľské jednanie a prvotriednu kvalitu jazykových služieb.

Jiří Kouřil

Vedoucí DTP oddělení

Už odmalička som chcel mať všetko starostlivo usporiadané, urovnané a na svojom mieste. I keď som to vtedy netušil, dnes sa mi to výborne hodí v úlohe vedúceho nášho DTP oddelenia. Všetky výstupy musia presne sedieť a zodpovedať požiadavkám našich zákazníkov. Viem si to ustrážiť.

 
 

S rastom vašej spoločnosti pomôžu i ďalší kolegovia