Náš tím

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agentúru ZELENKA som v roku 1990 zakladal s určitou víziou. Chcel som vybudovať firmu plnú kvalitných a spoľahlivých odborníkov. Nebál som sa obklopiť ľuďmi, ktorí vedeli viac než ja a pozorne som im načúval. Vďaka tomu sa nám spoločne podarilo, krôčik po krôčiku, vybudovať prekladateľskú agentúru, o ktorú sa môžu jej partneri kedykoľvek oprieť.

Iva Vedrová

CEO

Okrem stratégie a riadenia, ktoré je nutné riešiť v každej spoločnosti, je pre mňa dôležitá starostlivosť o tím. Za každým prekladom, tlmočením, jazykovým kurzom či úpravou grafiky stojí silný tím talentovaných nadšencov, ktorí majú radosť z dobre a poctivo odvedenej práce. Veľmi si vážim energiu, ktorú do každého projektu vkladajú. To, že tento prístup má zmysel, potvrdzujú aj referencie od našich zákazníkov. Mať okolo seba takýchto ľudí je inšpiratívne a som za nich všetkých naozaj vďačná.

Michael Borkovec

COO

Mám pod palcom všetky projekty a úspešne dotiahnem do konca aj ten váš. Pomáhajú mi v tom rokmi nadobudnuté skúsenosti a schopný tím kolegov. Ako vraví moja vizitka: Leave your worries to me.

Celý medailón

Ondřej Konečný

Head of Sales

Vďaka skúsenostiam, ktoré som nadobudol na svojej predošlej pozícii projektového manažéra, poznám prekladateľský proces do detailov. Dokážem navrhnúť cenovo a časovo efektívne riešenia a zároveň nesľubovať nesplniteľné. Každý zákazník si môže byť istý, že sa za neho postavím a každý projekt dotiahnem do úspešného konca. Vždy komunikujem otvorene a s čímkoľvek rád poradím.

David Možnar

CFO

Telom aj dušou som bojovník a na mojej práci to je, dúfam, vidieť. Za každý projekt pre českých a slovenských zákazníkov bojujem do posledného dychu a neprestávam, pokým nie sú úplne spokojní. Na to sa môžete spoľahnúť aj vy.

Celý medailón

Šárka Kadlčíková

HR Director

Každý deň pracujem na tom, aby sa u nás kolegovia aj prekladatelia cítili dobre. Napríklad tým, že ich počúvam, usporadúvam pre nich školenia aj odpočinkové teambuildingy. Z pozície personalistky vždy konám fér a každému dám šancu ukázať, čo v ňom je. :-)

Celý medailón

Barbora Smýkalová

PM Team Leader

Na pozícii vedúcej nemeckého oddelenia cítim veľkú zodpovednosť, a to nielen za svoju prácu, ale tiež za výkony svojho tímu. Snažím sa vnímať jednotlivých členov individuálne a dávať im najavo záujem, ľudskosť a empatiu. Métou, o ktorú sa všetci spoločne usilujeme, je profesionálne odvedená práca voči našim zákazníkom. Ak sa na ceste k tomuto cieľu objaví nejaká prekážka, beriem to ako cennú lekciu, ktorá ma posúva ďalej. A rovnakým spôsobom vediem aj svoj tím.

Daniela Skačanová

PM Team Leader

Ako vedúca projektového oddelenia pre anglicky hovoriacich zákazníkov naplno využívam svoje silné stránky – odovzdávam skúsenosti kolegom, riešim projektovo náročnejšie zákazky a, ak je to potrebné, vrhnem sa aj na lingvistické úlohy (jazyky ma totiž veľmi bavia!). Som hrdá na to, že sa na seba môžeme v tíme spoľahnúť a kedykoľvek si pomôcť.

Celý medailonek

Štěpán Krajča

PM Team Leader

V role vedúceho CZ/SK projektového tímu sa cítim ako ryba vo vode. Môžem sa naplno venovať rozvoju kolegov a zároveň uplatniť svoju vášeň pre inovácie – neustále totiž hľadám cesty, ako robiť veci efektívnejšie. Baví ma aj spolupráca medzi oddeleniami a najväčšiu radosť mám, keď dokážem kolegov nadchnúť pre novinky, ktoré potom spoločne zavádzame do praxe. A ani sa ma neskúšajte pýtať na kontingenčné tabuľky alebo formáty súborov, to by ste ma nezastavili. :-)


Tereza Verbíková

Quality Manager

Mojou úlohou je dohľad nad kvalitou jazykových služieb a všetkých interných procesov agentúry. Za špičkovú kvalitu našej práce, zodpovedajúcu medzinárodným normám, ručím bez váhania.

Jiří Šrotíř

IT Manager

Starám sa o hladký chod všetkých našich serverov a počítačov a cvičím umelú inteligenciu na zefektívnenie našich procesov. Tiež mám pod palcom zabezpečenie celej infraštruktúry a kolegovia sa tak môžu na 100 % venovať vašim zákazkám.

Jiří Kouřil

Head of DTP

Už odmalička som chcel mať všetko starostlivo usporiadané, urovnané a na svojom mieste. I keď som to vtedy netušil, dnes sa mi to výborne hodí v úlohe vedúceho nášho DTP oddelenia. Všetky výstupy musia presne sedieť a zodpovedať požiadavkám našich zákazníkov. Viem si to ustrážiť.

Eva Dohnalová

Marketing Manager

Keď niekto odvádza takú skvelú prácu ako moji kolegovia v agentúre ZELENKA, je radosť prezentovať ju svetu. A to je presne mojou úlohou: pomocou propagačných materiálov, webových stránok alebo príspevkov na sociálnych sieťach všetkým ukázať, čo, a hlavne ako kvalitne, robíme. Svoju prácu beriem veľmi vážne a zodpovedne. Vo firme, kde slová, ako spoľahlivosť, ochota, vzájomný rešpekt alebo poctivosť nie sú len prázdnymi pojmami, ale naopak súčasťou každodenného života, to vlastne ani inak nejde.

Petra Kunovská

Senior Project Manager a Business Development Manager

V ZELENKE mám na starosti riadenie prekladateľských projektov pre zákazníkov z Česka a Slovenska. Taktiež zaisťujem tlmočenie pre klientov z celého sveta, čo vnímam ako vítané spestrenie. V oboch prípadoch starostlivo vyberám tých najvhodnejších dodávateľov tak, aby všetko prebiehalo hladko a zákazník bol s výsledkom maximálne spokojný. Táto práca mi vyhovuje, pretože som organizačný typ a rada komunikujem s každým – od zákazníkov cez dodávateľov až po kolegov z nášho tímu.

Markéta Juráková

Chief Accountant

Mám rada vo veciach poriadok a som dôsledná. Zároveň ma neodradí žiadna výzva a celkovo som dosť akčná osoba. Som tiež veľká optimistka a v každej situácii si chcem udržať nadhľad. To všetko mi pomáha pri tej mojej mravčej práci s číslami.


Eva Osohová

Vendor Manager

Za základné stavebné kamene úspešnej spolupráce považujem komunikáciu a vzájomnú dôveru. Preto sa k prekladateľom správam tak, aby vedeli, že sa na mňa môžu kedykoľvek obrátiť nielen s technickými problémami, ale aj s obyčajnými každodennými starosťami. Už predtým som získala skúsenosti aj na pozícii projektovej manažérky. Preto viem, aké nástrahy číhajú na oba tábory – na prekladateľov aj na projekťákov. O to viac mi záleží na tom, aby mal každý k dispozícii všetko potrebné na kvalitnú prácu, aby boli všetci spokojní a tešili sa na ďalšie projekty. Za monitormi sedia ľudské duše so svojimi príbehmi, a presne takto ku všetkým pristupujem. :-)

Lukáš Pospíšil

Business Development Manager

Ako obchodný manažér zodpovedám za starostlivosť o našich zákazníkov a rozširovanie nášho portfólia klientov. Teší ma, keď môžem niekomu cez telefón alebo e-mail pomôcť při riešení akéhokoľvek problému spojeného s prekladom – či už ide o krízovú situáciu, alebo len „obyčajnú“ prevádzkovú záležitosť. Zároveň sa snažím neustále zlepšovať svoje znalosti v oblasti riadenia projektov, aby som zákazníkom dokázal pomôcť v každej situácii. Vďaka tomu dokážem poskytovať fundované poradentvo a profesionálny servis.

Matěj Machala

Business Development Manager

Spokojnosť zákazníkov, nájdenie najlepšieho riešenia, aktívna a transparentná komunikácia – to sú hlavné aspekty mojej práce. Zaisťujem požiadavky zákazníkov, vysvetľujem ideálny postup a starám sa o to, aby všetko prebiehalo hladko. A ak sa predsa len nejaká prekážka objaví, vždy som pripravený ju prekonať. Využívam na to skúsenosti, ktoré som nazbieral ako projektový manažér. Vďaka tomu poznám prekladateľský proces od začiatku až do konca.

Celý medailonek

S rastom vašej spoločnosti pomôžu aj ďalší kolegovia

 

Zuzana Konečná

Assistant Chief Accountant

Dana Shuster

Asistentka obchodního oddělení

Tereza Dostálová

Senior Project Manager

Klára Lindnerová

Senior Project Manager

Lucie Flámová

Deputy PM Team Leader

Marek Siňár

Project Manager

Enerel Enkhbaatar

Senior Project Manager

Kristýna Mannová

Project Manager

Klára Čierníková

Project Manager a Interpreting Manager

Barbora Machalová

Senior Project Manager

Sebastian Möller

Project Manager

 

Barbora Jandlová

Project Manager

Michaela Černocká

Vendor Manager Assistant

Barbora Čagánková

Assistant Chief Accountant

Kateřina Petrůjová

Project Manager

Šárka Juříková

Project Manager

Silvie Vaculčíková

Project Manager

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov