Náš tím

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agentúru ZELENKA som v roku 1990 zakladal s určitou víziou. Chcel som vybudovať firmu plnú kvalitných a spoľahlivých odborníkov. Nebál som sa obklopiť ľuďmi, ktorí vedeli viac než ja a pozorne som im načúval. Vďaka tomu sa nám spoločne podarilo, krôčik po krôčiku, vybudovať prekladateľskú agentúru, o ktorú sa môžu jej partneri kedykoľvek oprieť.

Iva Vedrová

Executive Director

Okrem stratégie a riadenia, ktoré je nutné riešiť v každej spoločnosti, je pre mňa dôležitá starostlivosť o tím. Za každým prekladom, tlmočením, jazykovým kurzom či úpravou grafiky stojí silný tím talentovaných nadšencov, ktorí majú radosť z dobre a poctivo odvedenej práce. Veľmi si vážim energiu, ktorú do každého projektu vkladajú. To, že tento prístup má zmysel, potvrdzujú aj referencie od našich zákazníkov. Mať okolo seba takýchto ľudí je inšpiratívne a som za nich všetkých naozaj vďačná.

Michael Borkovec

Head of Projects

Mám pod palcom všetky projekty a úspešne dotiahnem do konca aj ten váš. Pomáhajú mi v tom rokmi nadobudnuté skúsenosti a schopný tím kolegov. Ako vraví moja vizitka: Leave your worries to me.

Ondřej Konečný

Head of Sales

Vďaka skúsenostiam, ktoré som nadobudol na svojej predošlej pozícii projektového manažéra, poznám prekladateľský proces do detailov. Dokážem navrhnúť cenovo a časovo efektívne riešenia a zároveň nesľubovať nesplniteľné. Každý zákazník si môže byť istý, že sa za neho postavím a každý projekt dotiahnem do úspešného konca. Vždy komunikujem otvorene a s čímkoľvek rád poradím.

David Možnar

Deputy Head of Projects, Pricing manager

Telom aj dušou som bojovník a na mojej práci to je, dúfam, vidieť. Za každý projekt pre českých a slovenských zákazníkov bojujem do posledného dychu a neprestávam, pokým nie sú úplne spokojní. Na to sa môžete spoľahnúť aj vy.

Šárka Kadlčíková

HR Director

Každý deň pracujem na tom, aby sa u nás kolegovia aj prekladatelia cítili dobre. Napríklad tým, že ich počúvam, usporadúvam pre nich školenia aj odpočinkové teambuildingy. Z pozície personalistky vždy konám fér a každému dám šancu ukázať, čo v ňom je. :-)

Barbora Smýkalová

PM Team Leader

Starám sa hlavne o zákazníkov z nemecky hovoriacich krajín, vždy vypočujem ich individuálne požiadavky a venujem sa ich potrebám. Všetkým zákazníkom aj dodávateľom sa snažím byť oporou a svoj tím vediem tak, aby sme spoločne zvládli akúkoľvek výzvu. Priateľský prístup, otvorenosť, podpora a pochopenie – to sú pre mňa piliere skvelej spolupráce. Svoju prácu robím srdcom a verím, že je to na nej poznať.

Daniela Skačanová

PM Team Leader

Ako vedúca projektového oddelenia pre anglicky hovoriacich zákazníkov naplno využívam svoje silné stránky – odovzdávam skúsenosti kolegom, riešim projektovo náročnejšie zákazky a, ak je to potrebné, vrhnem sa aj na lingvistické úlohy (jazyky ma totiž veľmi bavia!). Som hrdá na to, že sa na seba môžeme v tíme spoľahnúť a kedykoľvek si pomôcť.

Štěpán Krajča

PM Team Leader

V role vedúceho CZ/SK projektového tímu sa cítim ako ryba vo vode. Môžem sa naplno venovať rozvoju kolegov a zároveň uplatniť svoju vášeň pre inovácie – neustále totiž hľadám cesty, ako robiť veci efektívnejšie. Baví ma aj spolupráca medzi oddeleniami a najväčšiu radosť mám, keď dokážem kolegov nadchnúť pre novinky, ktoré potom spoločne zavádzame do praxe. A ani sa ma neskúšajte pýtať na kontingenčné tabuľky alebo formáty súborov, to by ste ma nezastavili. :-)


Tereza Verbíková

Quality Manager

Mojou úlohou je dohľad nad kvalitou jazykových služieb a všetkých interných procesov agentúry. Za špičkovú kvalitu našej práce, zodpovedajúcu medzinárodným normám, ručím bez váhania.

Jiří Šrotíř

IT Manager

Starám sa o hladký chod všetkých našich serverov a počítačov a cvičím umelú inteligenciu na zefektívnenie našich procesov. Tiež mám pod palcom zabezpečenie celej infraštruktúry a kolegovia sa tak môžu na 100 % venovať vašim zákazkám.

Jiří Kouřil

Head of DTP

Už odmalička som chcel mať všetko starostlivo usporiadané, urovnané a na svojom mieste. I keď som to vtedy netušil, dnes sa mi to výborne hodí v úlohe vedúceho nášho DTP oddelenia. Všetky výstupy musia presne sedieť a zodpovedať požiadavkám našich zákazníkov. Viem si to ustrážiť.

David Klouda

External Marketing Manager

Starám sa o to, aby svet videl skvelú prácu mojich kolegov a mohol využiť talentu našich prekladateľov. Marketingové materiály, soc. siete, PR, rokovania s dodávateľmi… do všetkého idem s tým, aby to odrážalo ducha agentúry, čiže priateľské jednanie a prvotriednu kvalitu jazykových služieb.

Eric Jokiel

Business Development Manager

Mojou špecializáciou je nadväzovanie nových partnerstiev so zákazníkmi z nemecky hovoriacich krajín. Povedal by som, že oceňujú hlavne môj priateľský prístup a ochotu pomôcť im v akejkoľvek situácii. Navyše som tímový hráč, takže som k ZELENKOVCOM rýchlo zapadol. :-)

Nikola Musialková

Vendor Manager

Spokojní prekladatelia – to je moja úloha. Či už ide o podmienky spolupráce alebo nejasnosti ohľadom CAT nástrojov a nástrojov kontroly kvality, som vždy pripravená podať pomocnú ruku. Neustále hľadám nových prekladateľov a nadväzujem s nimi spoluprácu, aby sme mali pre našich zákazníkov vždy k dispozícii špecializovaných lingvistov podľa ich predstáv.


Markéta Juráková

Chief Accountant

Mám rada vo veciach poriadok a som dôsledná. Zároveň ma neodradí žiadna výzva a celkovo som dosť akčná osoba. Som tiež veľká optimistka a v každej situácii si chcem udržať nadhľad. To všetko mi pomáha pri tej mojej mravčej práci s číslami.

Petra Kunovská

Senior Project Manager a Interpreting Manager

V ZELENKE mám na starosti riadenie prekladateľských projektov pre zákazníkov z Česka a Slovenska. Taktiež zaisťujem tlmočenie pre klientov z celého sveta, čo vnímam ako vítané spestrenie. V oboch prípadoch starostlivo vyberám tých najvhodnejších dodávateľov tak, aby všetko prebiehalo hladko a zákazník bol s výsledkom maximálne spokojný. Táto práca mi vyhovuje, pretože som organizačný typ a rada komunikujem s každým – od zákazníkov cez dodávateľov až po kolegov z nášho tímu.

S rastom vašej spoločnosti pomôžu aj ďalší kolegovia

 

Zuzana Tomalová

Assistant to Accounts Manager

Hana Urbánková

Senior Project Manager

Tereza Dostálová

Project Manager

Klára Lindnerová

Senior Project Manager

Lucie Flámová

Deputy PM Team Leader

Enerel Enkhbaatar

Senior Project Manager

Barbora Machalová

Senior Project Manager

Sebastian Möller

Project Manager

 

Barbora Jandlová

Project Manager

Eva Osohová

Vendor Manager Assistant

Kristýna Mannová

Project Manager

Matěj Machala

Business Development Manager

Eva Macháčová

Senior Project Manager

 

Barbora Čagánková

Assistant Chief Accountant

Kateřina Petrůjová

Project Manager

Silvie Vaculčíková

Project Manager

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov