Sme tu pre vás už 26 rokov!

29. 5. 2016

Je ťažké tomu uveriť. 26 rokov. To je viac ako jedna celá generácia. Viac ako štvrť storočia. Viac ako... Iste chápete, čo tým chceme povedať. Našu prekladateľskú agentúru sme založili pred dvadsiatimi šiestimi rokmi z jednoduchého dôvodu. Chceli sme začať ponúkať vysokokvalitné jazykové služby a vybudovať silné partnerstvá medzi ľuďmi a spoločnosťami.

Keď sa teraz spätne ohliadneme, takýto prístup mal podľa nás zmysel. A stále má. Pomáhame firmám rásť, naberáme nových prekladateľov a rozširujeme in-house tím projektových manažérov, obchoďákov a ďalších špecialistov. Tiež sme dostali príležitosť pracovať pre firmy ako sú BMW, Lenovo, DHL či Porsche. A toto sme pred 26 rokmi skutočne neplánovali! :-)

Prekladateľskú agentúru ZELENKA sme rozbehli v Zlíne, meste, ktoré preslávil predovšetkým podnikateľský duch Tomáša Baťu a postupne sme začali naše jazykové služby ponúkať po celom svete. A veľmi dobre si uvedomujeme, že by to nešlo bez našich kolegov, prekladateľov a odporúčaní od zákazníkov.

Všetkým vám ďakujeme a tešíme sa na ďalšie roky vzájomnej spolupráce a spoločného rastu.