Na tento turnaj v bedmintone len tak nezabudneme

16. 4. 2018
Šport má s prácou veľa spoločného. Niekedy človek musí robiť veci opakovane, aby sa mu vryli pod kožu, musí vedieť prekonať sám seba a musí sa naučiť prijať prehru, ale tiež si užiť víťazstvo. V prekladateľskej agentúre ZELENKA to vieme a športovcami sa to u nás doslova hemží, čo sa naplno prejavilo počas nášho bedmintonového turnaja.

Niektorí z nás sú totiž VEĽMI súťaživí, takže si diváci mohli užiť i pomerne neľútostné údery. A pozor, aj z radov našich kolegýň!

Hra prebiehala klasickým vyraďovacím pavúkom a treba povedať, že nás „nasadenie“ všetkých prekvapilo. Niektorí nováčikovia (ktorých sme nabrali v minulom roku) s nami boli na športovej akcii síce prvýkrát, ale hneď nám ukázali, že sa nehodlajú držať pozadu a odrážali košíčky s takou vervou, akoby od toho záviseli ich životy.

Navyše nám všetkým vlievalo ďalšiu energiu do žíl mohutné fandenie (a mexické vlny) našich rodiniek z tribún. Pokiaľ práve nesplavujeme rieky na raftoch alebo nebrázdime lesy na bicykloch, radi chystáme akcie i pre celé rodiny – napríklad náš športový víkend v Luhačoviciach alebo lukostrelecký teambuilding. O to viac sa potom cítime skutočne ako jeden tím.

Ale späť do hry! Pokiaľ ste už niekedy bedminton hrali, asi viete, že je to poriadna drina. Ani to však nezabránilo zakladateľovi našej prekladateľskej agentúry Zbyňkovi Zelenkovi, aby to spolu s dcérou Ivou (ktorá sa u nás stará o VIP zákazníkov) natreli všetkým súperom z pavúka a prebojovali sa až do finále, kde absolvovali neľútostný boj s Davidom a Markom.

Na pomyselných stupňoch víťazov nakoniec stáli v tomto poradí:

1. miesto – David a Marek

2. miesto – Zbyněk a Iva

3. miesto – Štěpán a Markéta

 

Keď sme sa všetci trochu vydýchali, splnili sme jednu milú povinnosť. Zbyněk Zelenka mal práve narodeniny, takže sme mu pripravili niečo špeciálne. Nemohli sme mu predsa len tak normálne kúpiť darček a potom mu ho dať, to by bola nuda.

Namiesto toho sme na pergamen (ručne vyrobený, takmer sme s personalistkou Jančou zhoreli, keď sme ho chystali :-D – pozn. autora) napísali blahoželanie, ktoré sme všetci podpísali a vložili ho do špeciálnej fľaše. Tým sa to však neskončilo. Na druhú stranu pergamenu sme nakreslili mapku, ktorá viedla až k ukrytému darčeku. Ako ste už asi pochopili, máme jednoducho radi trochu bláznivé veci. :-)

Pokiaľ vás zaujímajú naše ďalšie akcie a teambuildingy, sledujte náš Facebook alebo Instagram. Určite sa tam objavia.

Ďalšie fotky nájdete tu -> Napínavý turnaj v bedmintone

 

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov