Aj v roku 2017 sa naša „agentúrna rodina“ pekne rozrástla

17. 1. 2018

Občas nám niekto pri pohovore povie: „U vás je to ako pri pohovore do FBI!“ Sčasti je to myslené zo zábavy, sčasti na tom je aj niečo pravdy, pretože si kolegov vyberáme naozaj veľmi starostlivo. Nejde nám len o skúsenosti alebo schopnosti, dôležité sú pre nás predovšetkým osobnosť a chuť do práce. Veríme, že človek musí hlavne zapadnúť do tímu a potom už sa naučí všetko potrebné, prípadne mu ostatní radi pomôžu.

U nás to však, samozrejme, nie je len o práci. Vieme sa tiež veľmi dobre pobaviť na akciách s klientmi, prekladateľmi aj počas teambuildingov. Stačí sa pozrieť na našu stránku Neformálne aktivity.

 

Koho sme minulý rok privítali medzi nás?

O zákazníkov z Česka sa teraz starajú aj

Petra Kunovská Eva Macháčová

 

Nemeckú sekciu posilnili

Lucie Flámová Barbora Machalová

 

Oddelenie pre zákazníkov z anglicky hovoriacich krajín sa minulého roku rozrástlo hneď o štyri nové tváre

Beáta Smýkalová Jiří Špiess
Pavla Bělohlávková Lukáš Matlak

 

V obchodnom oddelení sa už naplno zabýval Milan Milian

Za všetkých nových kolegov sme radi, pretože vďaka nim zvládneme prácu pre ešte viac zákazníkov a zároveň je v kanceláriách o trochu viac zábavy. Tá je, zvlášť počas občas náročných pracovných dní, potrebná.

Ešte posledná vec. Ak sme vás zaujali, sledujte našu stránku Jobs. Možno budeme čoskoro hľadať práve vás. :-)

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša neotravná reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov