Špičkové tlmočenie
konferencií, stretnutí alebo
školenie priamo u vás vo firme

Tlmočíme európske aj ázijské jazyky

Radi vám zabezpečíme profesionálne tlmočenie na konferencii, pracovnom stretnutí alebo vo firme počas školenia. Každý z našich tlmočníkov má za sebou stovky hodín tlmočenia a môžete sa spoľahnúť na ich znalosti, diskrétnosť a pohotovosť.

Nezáväzný dopyt tlmočenia

 

Všetci naši tlmočníci sú pohotoví a dokážu vám bezchybne prekladať v reálnom čase. Simultánne tlmočenie je veľmi náročné remeslo, a z toho dôvodu na tlmočníkov kladieme vysoké nároky. Pravidelne preverujeme ich schopnosti a žiadame o spätnú väzbu zákazníkov, pre ktorých už tlmočili. A to všetko s jediným cieľom – ponúknuť vám mimoriadne kvalitné tlmočenie.

Simultánne tlmočenie obvykle prebieha v kabínkach. V prípade dlhších akcií sa postupne striedajú dvaja tlmočníci. Tým zaistíme plynulosť prekladaného prejavu.

Dopyt tlmočenia

Ani konzekutívne tlmočenie nám nie je cudzie a pravidelne ho zaisťujeme. Počas tejto disciplíny sú na tlmočníka tiež kladené vysoké nároky, keďže počúva hovorený prejav a následne musí danú časť prejavu pretlmočiť. Tlmočník a prednášajúci sa teda v prejave striedajú.

Očakáva sa tu určitá spolupráca zo strany prednášajúceho, ktorý by mal chvíľku počkať na pretlmočenie daného úseku prejavu. Konsekutívne tlmočenie vyžaduje značné znalosti zo strany tlmočníka, zvlášť pokiaľ ide o vysokoodborné témy. My vám takých odborníkov zaistíme, takže všetkému porozumiete bez problémov.

Dopyt tlmočenia

Aby sme vyhoveli čo najširšiemu spektru zákazníkov, neustále svoj tím tlmočníkov rozširujeme. V súčasnosti tak vieme zaistiť simultánne, konsekutívne a sprievodné tlmočenie vo viac ako 50 najpoužívanejších jazykoch sveta. Angličtina, nemčina, čínština, španielčina, taliančina, francúzština a mnohé ďalšie jazyky patria do širokého portfólia schopností našich tlmočníkov.

Dopyt tlmočenia

Nadnárodné organizácie nám veria

Uplatnenie našich tlmočníckych služieb je široké a už roky ich využívajú taktiež nadnárodné spoločnosti. A to nielen počas konferencií, ale napríklad pri spúšťaní nových prevádzok alebo pri školeniach zamestnancov.

Zástupcovia medzinárodných firiem vyžadujú, aby tlmočníci ovládali svoj odbor na špičkovej úrovni. V stávke je prestíž a dobré meno nielen celej organizácie, ale i naše, takže nemáme priestor na zbytočné chyby a nedorozumenia.

S každým zákazníkom sa vždy presne dohodneme na jeho požiadavkách a podľa nich mu odporučíme vhodného tlmočníka. Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá a podriaďujeme jej všetko.

 

Pozrite sa, ako boli s tlmočením
spokojní v Continentalu.

Sme hrdí, že tlmočíme pre štátne delegácie

Tlmočenie pre štátne delegácie je pre nás veľká česť. Podmienky týchto stretnutí sú veľmi prísne a všetci musia dodržiavať viacero pravidiel. I keď sme v tejto disciplíne zbehlí, zakaždým je to pre nás výzva. Stále totiž musíme byť v strehu a dbať na to, aby všetko prebiehalo podľa dohodnutého scenára. Aby tlmočníci zvládli tak náročnú prácu, majú špeciálne školenie, podobne ako v prípade simultánneho tlmočenia.

Obchodné cesty bez jazykových bariér

Služobné cesty sú častým dôvodom, prečo si u nás zákazníci objednávajú tlmočenie. Bez pokročilej znalosti cudzieho jazyka je totiž prakticky nemožné viesť plynulé obchodné rokovanie s partnermi z cudzích krajín.

Naši tlmočníci zaistia plynulý chod vášho rokovania vo viac ako 50 jazykoch, takže vám v ceste nebude stáť žiadna jazyková bariéra. Vieme zaistiť všetky druhy tlmočenia, a tak je iba na vás, akým štýlom chcete viesť schôdzku so svojimi obchodnými partnermi.

Tlmočníci a kompletné technické vybavenie

Na spoľahlivé tlmočenie sú potrební skúsení odborníci, ale tým prípravy obvykle nekončia. Bežným vybavením na mnohých konferenciách, stretnutiach alebo prednáškach sú mikrofóny, slúchadlá, zosilňovacia technika a, samozrejme, aj technická obsluha. Nič nemusíte zháňať sami, všetko potrebné vám dodáme.

Naši dodávatelia technických riešení patria k špičke svojho odboru a ich prístroje vás nesklamú.

Samozrejme nám môžete oznámiť aj konkrétne, akú techniku by ste si priali zapožičať alebo čo presne by mala dokázať. Bude pre vás pripravená, rovnako ako naši tlmočníci.

Pre získanie cenovej ponuky nám prosím napíšte

U nás nenájdete pevné ceny za tlmočenie. Každá zákazka je špecifická a jej cena sa odvíja od celkovej náročnosti. Jedno ale platí stále ‒zaplatíte iba za to, na čom sa vopred dohodneme.

Využite prosím formulár nižšie a dajte nám vedieť vaše želania ohľadom tlmočenia.

0%
Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov