Vyrážame za zákazníkmi do Mníchova!

11. 9. 2016

Pokiaľ našu prekladateľskú agentúru sledujete už dlhšie, asi vás to veľmi neprekvapí. Neformálne akcie máme proste v krvi a nedáme na ne dopustiť. Je to pre nás, a všetkých pozvaných, ideálna príležitosť, ako na chvíľu vypnúť a spoznať sa z trochu inej stránky. U ZELENKU totiž veríme tomu, že práca ide od ruky omnoho lepšie, keď viete, pre koho ju robíte.

Takže vyrazíme do Mníchova!

Podobne ako v prípade prvej GREEN TEAM ON TOUR do Budapešti, i tento rok budeme mať prenajatý vlastný autobus. Cestou naberieme zákazníkov z Čiech a s nimi na palube budeme pokračovať smerom do Nemecka.

Čo tam chystáme?

Celodenný sobotný program zahájime workshopom a networkingom. Naši projektoví manažéri preberú so zákazníkmi ich želania a ďalšie možnosti spolupráce. Tieto workshopy organizujeme na zákazníckych akciách pravidelne, pretože takto môžeme prácu pre nich ešte viac vylepšiť.

Akonáhle doriešime pracovné náležitosti, nastane čas na zábavu. A opäť, pokiaľ nás poznáte, asi vás neprekvapí, že pôjde o trochu adrenalínu, ako sme už zvyknutí – napríklad zo športového víkendu v Luhačoviciach či cyklo-výletu s prekladateľmi.

V Mníchove totiž pôjdeme na rafting!

Oblasť okolo Bad-Tölz ukrýva nádherné scenérie a my sme na rafting vybrali pokojnejšie rameno rieky Isar, aby sme si miestnu prírodu mohli poriadne vychutnať. Hneď ako a do sýtosti vynadívame a doplavíme sa na koniec trasy, čaká nás zaslúžená afterparty.

Celú akciu budeme navyše dokumentovať na našom Facebooku a Instagrame.