V marci vyrazíme do Mníchova na konferenciu GALA 2019. Stretneme sa tam?

4. 3. 2019

Podobne ako takmer všetky odvetvia, i odbor prekladateľských služieb rýchlo napreduje. Aby sme nestrácali prehľad, pravidelne sa zúčastňujeme na konferenciách po celom svete. Už v marci si tak nenecháme ujsť konferenciu GALA 2019, kvôli ktorej sa do Mníchova zídu medzinárodné špičky z odboru prekladateľstva.

Samozrejme, tešíme sa na stretnutie so súčasnými partnermi, priateľmi i novými tvárami, ale máme ešte jeden pádny dôvod na cestu do susedného Nemecka. Organizátori nás, rovnako ako minulý rok, zaradili do programu konferencie.                          

Stretnutie pri „okrúhlom stole“ aj panelová diskusia

V utorok 26. marca vystúpi náš konateľ Roman Zelenka s Lathou Sukumar (MCIS Language Sollutions) a Patrickom Nunesom (Rotary International) v panelovej diskusii na tému Transforming Talent: The Modern Leader. Reč bude o definícii vodcu v digitálnom svete a tiež o spôsoboch, ako najlepšie takéhoto lídra vo firme vychovať.

V stredu 27. marca sa Roman spolu s Kylom Kristoffersenom a Jeffom Guillemom (TransPerfect) zúčastní na tzv. KnowledgeFeste na tému Future-Proofing your Human Approach Toolbox. Hlavným bodom diskusie bude rozvoj hodnôt a schopností zamestnancov v dnešnom svete plnom nových trendov.

 

Pokiaľ máte radi trochu nadhľadu, nenechajte si ujsť túto oficiálnu videopozvánku organizátorov konferencie. Poteší vás parádnymi zábermi z dronov:

Budete medzi 24. – 27. marcom v Mníchove? Dajte nám vedieť na david.klouda@zelenka.cz a stretnime sa. Tešíme sa na vás!

Roman Zelenka, CEO Kyle Kristoffersen, Idea Catalyst

 

A nezabudnite sledovať náš Twitter alebo Instagram pre aktuálne novinky z Mníchova.

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov