Uvidíme sa na strojárskom veľtrhu MSV Brno?

9. 10. 2017

Preklady pre strojárstvo tvoria už dlhé roky neodmysliteľnú súčasť našej práce – ročne totiž spracujeme zhruba 12 000 zákaziek z tohto odboru. Na to je nevyhnutné mať nielen kvalitný tím projektových manažérov a obchodných zástupcov, ale zároveň aj špičkových prekladateľov – odborníkov (v tejto chvíli máme k dispozícii vyše 120 expertov venujúcich sa výhradne prekladom zo strojárskeho priemyslu).

Obľúbenou súčasťou našej práce je tiež starostlivosť o existujúcich zákazníkov a hľadanie nových, ktorým by sme s prekladmi mohli pomôcť. V neposlednom rade vnímame ako veľmi dôležité pravidelné vzdelávanie a sledovanie najnovších trendov.

Preto ani tohto roku nepremeškáme Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne. Na stránkach organizátorov sa dočítate, že ide o „najvýznamnejší priemyselný veľtrh v strednej Európe“, čo dokazujú impozantné počty účastníkov. Napríklad minulý rok sa do Brna zišlo vyše 1 500 vystavovateľov a viac než 80 000 návštevníkov z celého sveta.

Pre nás je teda MSV Brno ideálne miesto, kde nasajeme nové trendy, pozdravíme veľa známych tvárí a nadviažeme nové partnerstvá.

„Do terénu“ tentoraz vyráža:

Milan Milián, Business Development Manager Iva Zelenková, Customer Relations Director

 

Ak práve hľadáte dodávateľa prekladateľských služieb alebo sa s nami budete chcieť len pozdraviť, neváhajte kontaktovať Ivu Zelenkovú na čísle +420 778 433 100 alebo e-maile iva.zelenkova@zelenka.cz a dohodnime si schôdzku.

Okamžik, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte i tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša neotravná reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov