Stretnime sa na najväčšom CZ&SK veľtrhu elektrotechniky AMPER!

8. 3. 2018

Na elektrotechnický veľtrh AMPER cestujeme už roky skutočne radi. Považujeme ho za ideálnu príležitosť na stretnutie so zákazníkmi, ktorým dodávame technické preklady, a súčasne je to skvelé prostredie na nadviazanie nových partnerstiev. Vítame i možnosť prejsť si v pokoji veľtrh a preskúmať novinky zo sveta elektrotechniky, elektroniky, pohonov, automatizácie a Priemyslu 4.0.

Je to oveľa zaujímavejšia práca, keď s vystavujúcimi riešime preklady k strojom, ktoré si rovno môžeme pozrieť v ich stánku. To, samozrejme, láka aj našich prekladateľov, ktorí s nami občas na podobné veľtrhy cestujú. Osobná skúsenosť je skrátka na nezaplatenie.

 

Oficiálna videopozvánka

 

Práve pri takýchto príležitostiach vznikajú dlhoročné partnerstvá, ktoré často prerastú až do priateľstva, napríklad účasťou na našich neformálnych akciách. So zákazníkmi, samozrejme, riešime predovšetkým pracovné záležitosti, ale pokiaľ je čas a chuť, radi s nimi vyrazíme napríklad na športový víkend alebo do úžasnej prírody v okolí Mikulova. Zákazníkov skrátka neberieme ako vizitky, ale ako ľudí. :-)

Tiež sa chystáte do Brna a hľadáte spoľahlivého dodávateľa prekladateľských služieb? V tom prípade si dohodnite schôdzku s Ivou Zelenkovou a priamo na veľtrhu môžete všetko prebrať. Stačí, ak jej zavoláte na číslo +420 778 433 100 alebo napíšete e-mail na iva.zelenkova@zelenka.cz.

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov