Stretnime sa na najväčšom CZ&SK veľtrhu elektrotechniky AMPER!

8. 3. 2018

Na elektrotechnický veľtrh AMPER cestujeme už roky skutočne radi. Považujeme ho za ideálnu príležitosť na stretnutie so zákazníkmi, ktorým dodávame technické preklady, a súčasne je to skvelé prostredie na nadviazanie nových partnerstiev. Vítame i možnosť prejsť si v pokoji veľtrh a preskúmať novinky zo sveta elektrotechniky, elektroniky, pohonov, automatizácie a Priemyslu 4.0.

Je to oveľa zaujímavejšia práca, keď s vystavujúcimi riešime preklady k strojom, ktoré si rovno môžeme pozrieť v ich stánku. To, samozrejme, láka aj našich prekladateľov, ktorí s nami občas na podobné veľtrhy cestujú. Osobná skúsenosť je skrátka na nezaplatenie.

 

Oficiálna videopozvánka

 

Práve pri takýchto príležitostiach vznikajú dlhoročné partnerstvá, ktoré často prerastú až do priateľstva, napríklad účasťou na našich neformálnych akciách. So zákazníkmi, samozrejme, riešime predovšetkým pracovné záležitosti, ale pokiaľ je čas a chuť, radi s nimi vyrazíme napríklad na športový víkend alebo do úžasnej prírody v okolí Mikulova. Zákazníkov skrátka neberieme ako vizitky, ale ako ľudí. :-)

Tiež sa chystáte do Brna a hľadáte spoľahlivého dodávateľa prekladateľských služieb? V tom prípade si dohodnite schôdzku s Ivou Zelenkovou a priamo na veľtrhu môžete všetko prebrať. Stačí, ak jej zavoláte na číslo +420 778 433 100 alebo napíšete e-mail na iva.zelenkova@zelenka.cz.

Naše webové stránky priebežne vylepšujeme tak, aby pre vás boli maximálne prehľadné, k tomu nám pomáhajú i súbory cookies. Využívaním našich stránok súhlasíte s tým, že cookies takto používame.