Prekladáme pre najväčšieho výrobcu počítačov na svete - Lenovo

31. 1. 2017

Už niekoľko rokov sme partnerom firmy Lenovo, pre ktorú sme doteraz preložili viac ako štyri milióny slov do 12 jazykových kombinácií. Práca pre Lenovo je pre nás nie len prestížnou záležitosťou, ale zároveň i veľkým záväzkom. Pravidelne dávame dokopy tímy prekladateľov, ktoré sú schopné prekladať spomínaných dvanásť jazykových kombinácií, čo si vyžaduje značnú dávku koordinácie.

Všetko zvládame vďaka našim skúseným prekladateľom a roky budovanému manažmentu kvality. Pokiaľ ide o kvalitu, sme na seba dosť prísni, pretože chceme našim zákazníkom ponúkať skutočne len prvotriedne jazykové služby. A sme veľmi radi, že môžeme pomáhať firmám, ako je napríklad Lenovo, ktoré zamestnáva desiatky tisíc ľudí po celom svete a vyrába užitočné produkty.

Z našej strany prebieha spolupráca na jednotku, ale vždy nás zaujíma aj názor zákazníkov, a preto sme požiadali zástupcu firmy Lenovo o krátku video referenciu. Tejto úlohy sa ujala Jana Štrbová, ktorá zastáva pozíciu Digital Marketing Manager.

 

Ďakujeme za parádnu video referenciu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Okamžik, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte i tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša neotravná reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov