Naša „agentúrna rodina“ sa opäť rozrástla

21. 9. 2016

Už od vzniku našej prekladateľskej agentúry si zakladáme na postupnom a trvalom raste. V posledných rokoch však rastieme až o desiatky percent ročne, čo si vyžaduje pravidelné hľadanie nových talentov. Naše HR oddelenie tak ide na plné obrátky a snaží sa „uloviť“ schopných uchádzačov o prácu, ktorí medzi nás zapadnú. Nejde nám totiž len o schopnosti uchádzača, ale zároveň si s ním proste musíme sadnúť. Vďaka takémuto prístupu sa nám už 26 rokov darí budovať zohratý tím s minimálnou fluktuáciou zamestnancov.

Kto sa k nám pridal za posledných pár mesiacov?

Roger Smith u nás zastáva pozíciu Business Development Managera pre anglicky hovoriace krajiny. Dozvedel sa o nás z inzerátu na Facebooku. Nábor ľudí cez túto sociálnu sieť sme začali aktívne používať niekedy pred rokom a rozhodne v tom budeme pokračovať. Podarilo sa nám takto nájsť už niekoľko členov tímu, ktorí k nám krásne zapadli.

Eric Jokiel sa stará o nemecky hovoriace krajiny ako Business Development Manager.

A vzhľadom k rastúcemu počtu zákaziek sme pribrali tiež dvoch nových projektových manažérov. Odo dneška môžete v našich kanceláriách stretnúť Adélu Petrákovú,

Jakuba Válka

 

a Štěpána Krajču.