Zvládame preklady aj lukostreľbu!

18. 9. 2017

Jedným z pravidiel našej prekladateľskej agentúry je: „Work hard, play hard“, teda cez deň v práci ideme naplno a potom si užívame zaslúžený odpočinok. Radi si ten odpočinok užívame aj spolu s kolegami, a preto vymýšľame najrôznejšie teambuildingové akcie, ideálne zakaždým aspoň trochu iné a originálne.

Takže sme sa teraz zahrali na Robinov Hoodov!

Pokiaľ nás už nejaký čas sledujete, viete, že sme pomerne akční a napríklad beháme maratóny, jazdíme na bicykloch alebo splavujeme vodu na raftoch. Mohlo by sa teda zdať, že lukostreľba nebude nijako zvlášť náročná, ale pozor, to ste ešte nevideli mieriť nášho markeťáka Davida! Našťastie bol u nás stály dozor, takže sa nikomu nič nestalo a šípy leteli do pripravených terčov a gumovej zveri.

Postupne sme sa všetci vystriedali, vyskúšali si správne držanie luku, mierenie aj streľbu. Potom sme rozložili oheň, opiekli špekáčiky a zaspievali si vďaka úžasnému gitarovému sprievodu nášho Business Development Managera Milana. Počasie bolo, našťastie, múdre a všetko nám tak vyšlo podľa plánu. Pre prípad dažďa sme síce mali postavené veľké stany, ale aj tak by sme sa v nich namiesto lukostreľby mohli hrať akurát tak na schovávačku.

Celú galériu fotografií nájdete priamo tu -> Teambuilding – lukostreľba (august 2017)

Máme tieto teambuildingové akcie veľmi radi a rozhodne v nich budeme pokračovať. Sledujte náš Facebook alebo Instagram a zistíte, do čoho sa vrhneme nabudúce.

Okamžik, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte i tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša neotravná reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov