Tohtoročný ZELENKA Event nás zavedie do malebnej krajiny za Prahou

10. 9. 2018

Niekoľkomesačné prípravy vrcholia a my sa už nevieme dočkať 28. septembra. Práve vtedy sa odohrá už tradičný ZELENKA Event, tentoraz v úchvatnej krajine Českého stredohoria, niekoľko desiatok minút za Prahou.

 

Čo sú vlastne ZELENKA Events?

Ide o každoročné stretnutie s našimi VIP zákazníkmi, prekladateľmi a expertmi z odboru prekladateľstva. Vždy niekde inde a vždy na neobvyklom mieste. Tieto stretnutia majú podobu pracovných workshopov s neformálnou atmosférou a slúžia na to, aby sme sa vzájomne lepšie spoznali, vymenili si pracovné skúsenosti a vďaka tomu ešte viac zefektívnili našu spoluprácu.

Pre zákazníkov totiž nechceme byť „len“ dodávateľom jazykových služieb, ale snažíme sa byť spoľahlivým partnerom, ktorý im správne poradí a nikdy ich nenechá v štichu.

Napokon, mrknite na video z minulého ročníka a budete mať lepšiu predstavu.

Tohtoročný Event sa ešte viac než tie predošlé zameria na našich hostí a pracovné výzvy, ktorým dennodenne čelia. Vzhľadom na vysokú koncentráciu expertov nielen z odboru jazykových služieb veríme, že spoločne nájdeme odpovede na mnohé otázky. Napríklad z hľadiska náboru tých správnych kolegov do firiem, procesov kontroly kvality, tímovej komunikácie alebo budovania firemnej kultúry.

 

A kde sa tohtoročný Event odohrá?

Hovoríme to priamo, nie sme priaznivcami strohých konferenčných miestností s projektormi, a preto ani tento rok nič také nechystáme. Namiesto toho so zákazníkmi a prekladateľmi vyrazíme na štýlový statok za Prahou – Dvůr Perlová voda. Spolu s okolitou prírodou ide bez preháňania o oázu pokoja obklopenú rozľahlými poľami s vinicami, chmeľom a majestátnymi kopcami.

Tento nádherný kus Českého stredohoria nám učaroval a sme si istí, že rovnako očarí i našich hostí z celého sveta. Podľa nás je to ideálne miesto, kde v pokoji a pohode preberieme ďalšie možnosti spolupráce a vzájomne sa budeme inšpirovať.

Mrknite na video – najskôr sme s dronom krúžili nad statkom Dvůr Perlová voda a potom zamierili k neďalekej zrúcanine gotického hradu Házmburk. Kto bude chcieť, môže sa po workshope vydať napríklad i na toto povesťami opradené miesto.

Vy sa ako vždy môžete tešiť na fotky „takmer naživo“ na našom Twitteri alebo Instagrame. Nezabudnite sa tam 28. – 30. septembra dívať, v minulých rokoch sa nám totiž podarili pekne vydarené momentky.

Rovnako ako minulý rok i tento plánujeme sériu článkov, v ktorých zhrnieme to najpodstatnejšie. Budete si ich môcť prečítať na našom blogu a budeme vás o nich informovať i na FacebookuLinkedIne.

 

P. S. Vzhľadom na náročnosť organizácie a efektivitu vedenia workshopov je počet pozvánok na ZELENKA Eventy veľmi limitovaný. Na akciu sa tak dostanú len naši VIP zákazníci, s ktorými spolupracujeme dlhodobo a pravidelne.

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov