Stretnime sa na brnianskom veľtrhu AMPÉR – už 21. marca

19. 3. 2019

Samotní organizátori ho označujú ako „najväčšiu a najprestížnejšiu udalosť v odboroch elektro, IT, riadenie a automatizácia v ČR“. Na veľtrh AMPÉR chodíme každý rok a s pokojným svedomím môžeme ich slová potvrdiť. Viac ako 600 firiem z 26 krajín a 40 000 návštevníkov sú impozantné čísla, a to hovoríme o minulom ročníku. Ak sa potvrdia očakávania organizátorov, tento rok budú čísla ešte vyššie.

Napokon, i to je dôvod, prečo sa na AMPÉR tešíme – stretneme veľa nových tvárí, ale i súčasných partnerov, pre ktorých už roky zaisťujeme prekladateľské služby. Navyše tam vládne vždy veľmi príjemná atmosféra a radi si opäť pozrieme najnovšie technológie pekne zblízka.

Tu sa môžete mrknúť na oficiálnu videopozvánku organizátorov AMPÉRA:

 

Kto z nás vyrazí tentoraz do terénu?

Tento rok do Brna vysielame tento tandem:

Milan Milian, Business Development Manager Michal Chrastina, Business Development Manager

 

Ak budete 21. marca na AMPÉRI a práve premýšľate nad výberom prekladateľskej agentúry, ozvite sa Milanovi Milianovi na +420 773 762 893 alebo milan.milian@zelenka.cz a dohodnite si schôdzku. Milan i Michal s vami priamo na veľtrhu radi preberú možnosti našej spolupráce v oblasti odborných prekladov.

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov