Stali sme sa 6. najväčšou prekladateľskou agentúrou vo východnej Európe!

7. 8. 2017

Zdá sa nám to až neuveriteľné. Ešte pred pár rokmi, konkrétne koncom roku 2013, sme boli medzi prekladateľskými agentúrami východnej Európy na 19. mieste. A teraz sme, opäť na základe prieskumu nezávislej americkej organizácie Common sense advisory, „poskočili“ na šieste miesto.

ZELENKU sa dlhodobo snažíme o budovanie pevných a priateľských vzťahov s našimi zákazníkmi, kolegami i prekladateľmi. Sme zameraní na špičkovú kvalitu našich prekladateľských služieb, zároveň však nikdy nespúšťame zo zreteľa „ľudský faktor“. Vždy sme sa držali, a budeme sa držať, hodnôt, ako sú poctivosť, férovosť, empatia, a to tak na pracovisku, ako aj mimo neho.

Sme hrdí na všetkých našich dodávateľov služieb (prekladateľov, grafikov, fotografov, filmárov…), kolegov v kanceláriách a tiež na našich zákazníkov, pretože mnohí sú s nami dlhé roky a vzájomne si pomáhame. Ďakujeme, bez vás by sme sa tak ďaleko nikdy nedostali.

Jazda sa však ani zďaleka nekončí! I naďalej sa budeme zo všetkých síl snažiť poskytovať špičkové prekladateľské služby, organizovať parádne teambuildingové akcie a byť vám nablízku.

Okamžik, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte i tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša neotravná reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov