Pre Detské centrum Zlín sme spoločne vyzbierali viac ako 50 000 Kč

13. 11. 2018

Možno si spomeniete, že sme koncom leta spolu s ďalšími zlínskymi firmami a jednotlivcami usporiadali verejnú finančnú zbierku na podporu Detského centra Zlín. Zapojili sa do nej i naše rodiny, priatelia, kolegovia, a len na Facebooku sa príspevky o zbierke dostali k viac ako 25 000 ľuďom. Pre inšpiráciu sa môžete mrknúť na ten hlavný, ktorý sme umiestnili na našu facebookovú stránku.

Nezostali sme však len pri sociálnych sieťach, e-mailoch a osobných rozhovoroch. Niektorí naši kolegovia sa navyše „trochu“ vyprovokovali a rozhodli sa zúčastniť na horskom maratóne Beskydská sedmička (95 km dlhý pochod cez vrcholy Beskýd). Aby sme Detské centrum Zlín zviditeľnili i medzi pretekármi a v reportážach, nechali sme vyrobiť špeciálne tričká „Skáčem cez hory pre Detské centrum Zlín“ s logami a menami sponzorov.

Na fotke je náš Business Development Manager Milan a konateľ Roman.

Zhruba mesiac od spustenia kampane nám pán riaditeľ centra Marek Mikláš poslal krátke video s vyhodnotením celej kampane. Veľmi nás potešilo, že celková vyzbieraná suma je 50 900 Kč. Schválne si minútové video pustite, dozviete sa tiež niečo viac o činnosti centra priamo od toho najpovolanejšieho. Pokiaľ by ste radi pomohli aj vy, navštívte stránky Detského centra Zlín, kde sa na hlavnej strane dozviete všetko potrebné.

Aj my ešte raz ďakujeme firmám a jednotlivcom: Online-Sport.cz, Aukro, PRIA, VivaTravel, Lekáreň Slunce, TAŠ-STAPPA, Purlive, Václavovi Liškovi, Vítovi Schlesingerovi a mnohým ďalším, ktorí s nami podporili dobrú vec a obetavý tím ľudí na správnom mieste.

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov