Naši zákazníci chcú zjednodušiť cenové ponuky. Vychádzame im v ústrety

20. 9. 2013

Naša spoločnosť prichádza s touto novinkou ako prvá v Českej a Slovenskej republike. Rozhodli sme sa vyjsť v ústrety požiadavkám našich zákazníkov na zjednodušenie cenových ponúk. Výsledkom je nový systém, o ktorom sa domnievame, že bude omnoho prijateľnejší a prehľadnejší.

Každý zákazník vie, na aký účel bude chcieť preložený dokument použiť, a podľa toho si môže vybrať jeden z troch základných variantov. Od základného prekladu bez korektúr až po „vyšperkovaný“ preklad potrebný napríklad na marketingové účely.

Vytvorili sme tri hlavné varianty: BASIC, STANDARD a PREMIUM.

Stručne povedané, ak chcete len informatívny preklad, objednajte BASIC kvalitu. Chcete preložiť technickú dokumentáciu? Objednajte STANDARD kvalitu. Chcete preložiť propagačný leták? Objednajte PREMIUM kvalitu. Bližšie (ale stále stručné a zrozumiteľné) informácie, čo ktorá služba zahŕňa, dostane každý zákazník v cenovej ponuke. Snažíme sa tak preniesť čo najviac starostí pri zaisťovaní prekladov od zákazníka na nás a nezaťažovať ho s vysvetľovaním podrobností, na aký dokument a z akého dôvodu je ktorá korektúra potrebná.

 
Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov