Na poslednom teambuildingu sme sa stali „Hrdinami autonehody“

19. 4. 2017

Základom dobre odvedenej práce je podľa nás zohraný tím kolegov. Preto sa od založenia našej prekladateľskej agentúry snažíme pravidelne chystať zaujímavé teambuildingy pre našich kolegov (a niekedy aj pre dodávateľov a zákazníkov). Jazdíme na bicykloch, vyrážame na túry, driftujeme na motokárach, bojujeme v laser aréne… chceme to mať pestré a chceme, aby sme spoločne mali na čo spomínať.

A teraz sme si vymysleli niečo veľmi špeciálne.

Kontaktovali sme firmu SORUDO a nechali si pripraviť nácvik správneho správania sa pri autonehode a poskytnutia prvej pomoci. Je to situácia, do ktorej sa môže dostať každý, a je teda dobré vedieť, čo a ako. Celý kurz bol pripravený bravúrne a dostali sme možnosť vyskúšať si všetko dôležité. Od ohlásenia nehody cez základnú pomoc raneným až po ich oživovanie. Sme si istí, že po absolvovaní kurzu by sme si s takou situáciou v reálnom živote teraz poradili omnoho lepšie.

Náš tím to stmelilo ešte o kus viac a už začíname pomaly premýšľať, do akého teambuildingu sa pustíme nabudúce. Určite o tom dáme vedieť na našom Facebooku alebo priamo na strane neformálnych aktivít.

Pokiaľ máte presne minútu času, môžete si pustiť náš krátky zostrih z kurzu:

 

Ďakujeme SORUDO a všetkým tento kurz odporúčame!

Okamžik, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte i tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša neotravná reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov