„Máte nových kolegov? A môžem ich vidieť?“ No jasné!

9. 11. 2021

Asi toto by sa nás možno opýtala Milada Ježková, ktorá vo filme Guľový blesk položila legendárnu otázku: „Máte sklep? A mohla bych ho vidět?“ Tak ako jej vo filme vyhovie pán Abrhám, aj my vám radi predstavíme našich nových kolegov.

Za posledný rok sme ich u nás privítali hneď niekoľko. Niektorí z nich vykrývajú prácu za kolegyne na materskej, iní zas posilňujú už existujúce tímy, aby sa nám darilo zvládať všetky vaše projekty.

Toto sú oni!

Na anglickom oddelení sa už naplno zabývali noví projektoví manažéri Bára a Matěj. Ich starostlivosť a ochota z nich robia ideálne posily našej agentúry.

Barbora Jandlová Matěj Machala

Nedávno k nim pribudla ešte Katka, taktiež ako projekťáčka. Ju sme zatiaľ nestihli profesionálne vyfotiť, ale chcela byť v tejto novinke tak veľmi, že to vzala do vlastných rúk a cvakla sa sama. :-)

So starostlivosťou o anglicky hovoriacich zákazníkov najnovšie pomáha aj Jozef, ktorý sa pre funkciu obchoďáka snáď narodil. Na pohovore s Jurajom, šéfom všetkých obchoďákov, urobil taký dojem, že všetko bolo jasné už v priebehu 15 minút.

Kateřina Petrůjová Jozef Šišjak

Oddelenie pre nemecky hovoriacich zákazníkov posilnili projektoví manažéri Tomáš a Kristýna. Zameriavajú sa hlavne na Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko. Z týchto krajín máme čoraz viac zákaziek, takže ich nadšenie a zápal rozhodne vítame.

Tomáš Pour Kristýna Zelíková

So zákazkami z českých a slovenských firiem najnovšie pomáha aj Eva, ktorá je už skúsenou projektovou manažérkou. Medzi ostatných zapadla naozaj rýchlo aj vďaka svojmu zmyslu pre humor, ktorý je na českom oddelení naozaj všadeprítomný.

K vendor manažérke Adél sa pridala Nikola v úlohe asistentky. Pomáha jej so všetkým okolo práce s externými prekladateľmi – fakturácia, dohodnutie podmienok, hľadanie nových dodávateľov… do tohto všetkého sa rýchlo ponorila a navyše to zvláda popri štúdiu. Klobúk dole. :-)

Eva Osohová Nikola Musialková

Tento rok sa k nám pridala aj Marťa Mikelová ako finančná manažérka. Spoločne so Zuzkou majú na starosti hladký chod finančného oddelenia.

Veľmi nás teší, že sa medzi nás dostali a tešíme sa na spoločné prekladateľské projekty a dobrodružné teambuildingy!

Hoci nových kolegov do kancelárii práve nehľadáme, prekladateľov na externú spoluprácu áno. Pozrite si stránku Jobs, či nehľadáme práve vašu jazykovú kombináciu a odvetvie.

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov