Je tu kampaň pre združenie Handicap Zlín. Pomôcť môžete i vy

16. 5. 2017

Naše okolie nám nie je ľahostajné a dlhodobo sa snažíme pomáhať ľuďom či organizáciám, ktoré si to zaslúžia. Obvykle robia svet o niečo krajším, lepším alebo znesiteľnejším, čo je podľa nás veľmi dôležité a v prípade zdravia o to cennejšie.

Preto sme rozbehli kampaň pre združenie Handicap Zlín, ktoré už desiatky rokov pomáha ľuďom so zdravotným postihnutím. Vzhľadom na stále sa znižujúce dotácie mu hrozí obmedzenie prevádzky, a tak sme oslovili zlínske firmy a zatiaľ spoločne vyzbierali viac ako 2 250 EUR. A teraz by sme radi zapojili aj vás, aby mal spolok dostatok prostriedkov na svoju činnosť.

Ako ho môžete podporiť? Môžete tiež odoslať ľubovoľnú sumu na účet IBAN: CZ33 0800 0000 0014 0005 5339, BIC (SWIFT): GIBA CZ PX. Možno to znie ako klišé, ale každé Euro pomôže urobiť život osobám so zdravotným postihnutím o niečo krajším.

A my sa na tom chceme aktívne podieľať.

Okrem kampane na webových stránkach a sociálnych sieťach sa tiež chystáme zabehnúť zlínsky polmaratón práve na podporu združenia Handicap. A na sebe budeme mať špeciálne tričká propagujúce možnosť príspevku na zmienené združenie.

Pridáte sa k nám?

Na závěr bychom rádi poděkovali těmto firmám a jednotlivcům, kteří se do kampaně zapojili jako první a pomáhají nám ji dále šířit:

PRIA

Aukro

Zlínský půlmaraton

Karel Vašut

Kateřina Vašutová

Karel Topič

Vít Schlesinger

Jan Podzimek

Radomír Bursa

Roman Zelenka

Pavla Frkalová

Jan Hudeček

Okamžik, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte i tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša neotravná reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov