Ani tohto roku nevynecháme konferenciu ATC v Londýne. Stretneme sa?

6. 9. 2017

September bez konferencie ATC si už ani nedokážeme predstaviť. Každoročne sa na tento sviatok prekladateľských technológií a postupov chystajú stovky odborníkov z celého sveta, pričom tohto roku pôjde už o 41. ročník.

Konferencia sa tentoraz odohrá 21. – 22. septembra v hoteli Holiday Inn Regent’s Park a program prednášok dáva tušiť, že aj tohto roku sa vyplatí prísť. Okrem iného sa totiž budú preberať moderné trendy, ako je medzinárodný SEO, neurálny strojový preklad, ale dočkáme sa aj prednášok o vedení tímov alebo marketingových stratégiách. Zakaždým sa snažíme stihnúť čo najviac prednášok a workshopov, pretože nám nadobudnuté znalosti následne pomáhajú ešte viac vylepšovať naše prekladateľské služby.

Tohto roku za našu prekladateľskú agentúru posielame dvojicu Business Development Managerov, a to:

Danu Shuster:

Rogera Smitha:

Roger s Danou sa zúčastnia na chystaných prednáškach, diskusiách so zástupcami ďalších agentúr a stretnú sa aj s našimi zákazníkmi. A takisto ako každý rok, aj tohto roku sa radi stretnú aj s vami. Stačí napísať na e-mail roger.smith@zelenka-translations.com alebo zavolať Rogerovi na telefón +420 778 736 886.

Na reportáž z akcie sa ako už tradične môžete tešiť na našom odbornom blogu.

Okamžik, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte i tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša neotravná reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov