Sme 5. najväčšia prekladateľská agentúra vo východnej Európe

30. 8. 2023

Podľa najnovšieho prieskumu nezávislej medzinárodnej spoločnosti CSA Research sme poskočili na piatu priečku v zozname najväčších prekladateľských agentúr vo východnej Európe. Minulý rok sme boli na šiestom mieste, takže posun nás, samozrejme, veľmi teší.

Tento každoročný prieskum, ktorý je v našom odbore veľmi uznávaný, ide naozaj do hĺbky. Hlavným ukazovateľom je celkový obrat agentúr, avšak rozsiahla správa sa zaoberá aj portfóliom zákazníkov, pracovnými postupmi a schopnosťou jednotlivých spoločností prispôsobiť sa trendom v prekladateľstve. O to viac nám piate miesto robí radosť.

Úspech je, pochopiteľne, zásluhou nielen nášho interného tímu, ale aj našich prekladateľov, grafikov, tlmočníkov, lektorov a ďalších dodávateľov. Za skvelú spoluprácu musíme, samozrejme, poďakovať aj našim zákazníkom. Spoločné úspechy si veľmi vážime a aj naďalej budeme vaším spoľahlivým partnerom!

O CSA Research

Ide o nezávislú spoločnosť zaoberajúcu sa prieskumom trhu už od roku 2002. Firmám zároveň pomáha v rozvoji podnikania a prístupu na medzinárodné trhy. Analyzuje napríklad postupy v oblasti prekladov, lokalizácií a tlmočení. Vo svojich prieskumoch pre zákazníkov, poskytovateľov jazykových služieb a technologické spoločnosti sa zameriava na zefektívňovanie online aj offline procesov.

*Výsledky spomínaného prieskumu nájdete tu – The Top LSPs in Eastern Europe in 2023

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov