Spoľahlivé tlmočenie na diaľku
pre vaše obchodné stretnutia
alebo školenia vo výrobe

Radi vám zabezpečíme tlmočenie
on-line aj cez telefón

Nebrzdite svoje projekty len preto, lebo za vami tlmočníci nemôžu prísť osobne. Spolupracujeme s expertmi z 220 odborov a všetci v uplynulých rokoch pravidelne tlmočili na diaľku. Majú tak zodpovedajúce technické vybavenie, bohaté skúsenosti a sú pripravení vám pomôcť.

Stačí, keď nám poviete svoje priania, a my sa o všetko postaráme.

Nezáväzne požiadať o tlmočenie na diaľku

Petra Kunovská
Manažérka tlmočenia

Výhody tlmočenia na diaľku

Ušetríte čas aj peniaze

Pri tlmočení na diaľku neplatíte cestovné a ubytovanie pre tlmočníka ani technický personál. Všetko vybavenie už majú tlmočníci pripravené doma alebo v kancelárii.

Nepotrebujete drahé vybavenie

Na účasť na tlmočení on-line alebo cez telefón vám stačí niekoľko bežných vecí: telefón, počítač alebo tablet s mikrofónom a slúchadlami. V prípade on-line tlmočenia potrebujete taktiež komunikačný software a internetové pripojenie (odporúčame pevné, ale postačí aj stabilné Wi-Fi).

Dokumenty môžete zdieľať za niekoľko sekúnd

Cez Zoom, Skype, Microsoft Teams alebo Google Meet môžete ľahko zdieľať prezentáciu, obrázky alebo videá všetkým účastníkom v reálnom čase. Namiesto vysvetľovania, kde sa v materiáloch práve nachádzate, môžete hovoriť rovno k veci a ušetriť tak drahocenný čas.

Nezáleží na bydlisku tlmočníka ani mieste tlmočenia

Spolupracujeme s 1 500 tlmočníkmi po celom svete. Zaistíme vám tak tlmočenie vo vyše 45+ jazykových kombináciách a 220 odboroch. Pri objednaní tlmočenia na diaľku je okrem toho omnoho pravdepodobnejšie, že tlmočník bude môcť zákazku prijať, pretože nemusí napríklad cestovať z iného štátu.

Záznam získate jednoducho

Potrebujete si zaobstarať záznam z tlmočenia? Pri využívaní bežných on-line platforiem na to stačí pár kliknutí. Záznam následne môžete poslať kolegom alebo si ho pustiť kedykoľvek budete chcieť.

Časová flexibilita

Tlmočenie na diaľku je možné dohodnúť na čas, ktorý vám bude vyhovovať. Pre mnohých tlmočníkov totiž nie je problém tlmočiť mimo bežných pracovných hodín. Postaráme sa tak aj o vaše urgentné projekty v akomkoľvek časovom pásme.

Veďte stretnutia alebo školenia vo výrobe pohodlne na diaľku

Tlmočenie vám radi zaistíme cez telefón alebo ľubovoľnú
on-line platformu:

 • Skype
 • Zoom
 • Microsoft Teams
 • Slack
 • Google Meet a ďalšie

Tlmočenie na diaľku je ideálne riešenie, ak sa tlmočník nemôže fyzicky dostaviť na miesto tlmočenia. Napríklad v časoch pandémie alebo kvôli zníženiu nákladov na cestovné a ubytovanie sa toto riešenie priam samo ponúka. Tlmočenie on-line alebo cez telefón sa ale hodí aj vo chvíli, keď školiteľov, svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov nemôžete stretnúť osobne.

Buďte si istí, že v prípade dištančného tlmočenia vám vždy zaistíme odborníka vhodného práve pre váš projekt. Máme za sebou tlmočenie stoviek schôdzok, školení vo výrobe alebo komunikácie s úradmi a drvivá väčšina firiem si ho u nás objednáva opakovane. Napr. tieto:

Pozrite sa, ako boli s tlmočením spokojní v Continentale.

 

Tlmočníci majú stabilný internet,
spoľahlivú techniku a tiché prostredie naokolo.

Tlmočenie na diaľku musí ísť ako po masle. Žiadne problémy so zvukom, rušivé prostredie alebo padajúce internetové pripojenie.
Všetci naši tlmočníci sú dobre pripravení a majú:

 • pokojné prostredie pre ničím nerušenú prácu;
 • kvalitné internetové pripojenie cez kábel a mobilný internet ako zálohu;
 • výkonný počítač;
 • záložný počítač „pre každý prípad“;
 • profesionálne slúchadlá s mikrofónom pre maximálne čistý prenos hlasu;
 • náhradné slúchadlá s mikrofónom.

Pred začatím tlmočenia na diaľku si každý tlmočník dôkladne otestuje všetku techniku a je perfektne pripravený.

Zelenka

0%
Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov