Strojárenské preklady, na ktoré je spoľahnutie

Preklady zo strojárenstva máme v popise práce

Ročne preložíme vyše 12-tisíc zákaziek, z čoho 30 % tvoria projekty z odboru strojárenstva. Dobre chápeme potreby strojárenského odvetvia a zákazníkom vieme dodať prvotriedne preklady pre tento odbor. Postupom času sme totiž vytvorili skupinu expertov, ktorí sa venujú výhradne prekladom týkajúcim sa strojárenstva.

 

Odborníci zo strojárenského priemyslu

V súčasnej chvíli je pre vás pripravených viac než 140 prekladateľov, ktorí sa venujú len a iba strojárenskému priemyslu. Sú to experti pôsobiaci v odbore dlhé roky a ich skúsenosti sú vám plne k dispozícii. I skutočne veľké zákazky pre vás chceme preložiť v čo najkratšom možnom termíne, a presne preto sme nadviazali spoluprácu s toľkými odbornými prekladateľmi.

 

Preložíme všetku dokumentáciu pre strojárenstvo

Dlhodobo zaisťujeme preklady dokumentov pre navrhovanie, výrobu a taktiež údržbu strojov aj zariadení. Našou špecializáciou sú hlavne preklady dokumentácie a manuálov k:

  • obrábacím strojom
  • automobilom
  • lodiam
  • lietadlám
  • jadrovým reaktorom a ďalším zariadeniam

Nezáleží na veľkosti ani zložitosti stroja, pretože naši experti sa vyznajú v mnohých oblastiach strojárenstva a vytvoria vám technicky presnéterminologicky jednotné preklady.

 

CAT nástroje preklady urýchlia a podstatne zlacnia

Stále hľadáme spôsoby, ako zákazníkom zo strojárenstva dodávať vysokokvalitné preklady a zároveň im znižovať náklady. A vďaka použitiu moderného softvéru to zvládame. CAT nástroje typu SDL Trados alebo Transit umožňujú vytvoriť prekladovú pamäť, do ktorej sa uložia už raz preložené výrazy, a ich ďalší preklad je tak výrazne lacnejší. Zvlášť pri väčších zákazkách sú potom cenové rozdiely markantné.

Ďalší moderný softvér vykoná obsiahlu kontrolu všetkých preložených textov vrátane ich porovnania so zdrojovým textom. To je dôležité zvlášť pri rozsiahlych projektoch, pretože prekladateľ môže medzi tisícami strán jednoducho prehliadnuť medzeru medzi slovami alebo nepreložený blok textu. U nás to však nehrozí, práve vďaka týmto programom.

Vzájomnou kombináciou softvérových nástrojov budú vaše preklady pre odbor strojárenstva nielen bezchybné a terminologicky jednotné. Budú taktiež výrazne lacnejšie.

Všetky preklady navyše prechádzajú rodení hovoriaci a špecialisti na konkrétne strojárenské odbory. Kvalitu prekladov skrátka berieme naozaj vážne.

 

Naše preklady „nehrdzavejú“

Hnacím motorom našej agentúry je snaha nepoľaviť a firemným zákazníkom ponúkať vždy špičkovú kvalitu prekladov. Aby sme to dali jasne najavo, zaviedli sme časovo neobmedzenú záruku na všetky preklady. Pre vás je to dôkaz, že svojej práci veríme a stojíme si za ňou.

Ak nám zašlete podrobnosti o vašej zákazke strojárenského prekladu, radi vám pripravíme jej ideálne riešenie na mieru.

Malý moment, prosím

Aby ste tu pohodlne našli všetko o našich jazykových službách, používame nevyhnutné súbory cookies. Ak povolíte aj tie marketingové, občas na vás niekde vyskočí naša reklama. :)

Zistiť viac o ochrane osobných údajov