ZELENKA Paríž

2 bd Clemenceau
95240 Cormeilles en Parisis

Telefon: +33 139 787 852
Mobil: +33 670 620 119

E-mail: paris@zelenka-traductions.fr

ZELENKA Praha

Nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha

Telefon: +420 257 181 058
Fax: +420 257 326 716

E-mail: praha@zelenka.cz

ZELENKA Zlín

Kvítková 4703
760 01 Zlín

Telefon: +420 577 144 669
Fax: +420 577 144 664
Mobil: +420 778 704 855

E-mail: info@zelenka.cz

ZELENKA Brno

Sochorova 23
616 00 Brno

Mobil: +420 775 473 820

E-mail: brno@zelenka.cz

ZELENKA Bratislava

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Mobil: +421 948 320 380

E-mail: bratislava@zelenka-preklady.sk

ZELENKA Budapešť

Erzsébet krt. 40-42
1073 Budapest

Telefon: +36 704 315 106

E-mail: budapest@zelenka-translations.com

ZELENKA Šanghaj

suit 222, block
11,3725 zhen bei road
pu tuo district
Shanghai, P. R. China

Telefon: +86 13 912639391

E-mail: shanghai@zelenka-translations.com

ZELENKA Tokyo

Wakohre Kobe Kitano Celux
2-13-27-501 Kano-cho, Chuo-ku
Kobe 650-0001, HYOGO

E-mail: tokyo@zelenka-translations.com

ZELENKA Mníchov

Bavariafilmplatz 3
82031 München - Grünwald

Telefon: +49 89 64945012
Mobil: +49 1743207884

E-mail: muenchen@zelenka-uebersetzungen.de

ZELENKA Split

21 222 Trogir - Poljica

Telefon: +385 917 695 662

E-mail: split@zelenka.cz

ZELENKA Treviso

Via Duomo, 1/5
310 45 Motta di Livenza (Treviso)

Telefon: +39 422 86 11 93
Fax: +39 422 76 63 26
Mobil: +39 348 24 21 226

E-mail: treviso@zelenka.cz

ZELENKA Orlando

2520 Needle Palm Dr.,
Edgewater, Florida 32141, US

Telefon: (386) 689 9466

E-mail: orlando@zelenka-translations.com

Kontaktné informácie

Volajte radi vás vypočujeme a poradíme

+421 220 255 455
+421 948 320 380

Píšte těšíme sa na
váš e-mail

Kontaktné miesto

ZELENKA BRATISLAVA
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

IČ: 27746364 / DIČ: CZ27746364

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom na Krajskom súde v Brne v oddiele C, vložke č. 56206

Konatelia spoločnosti:
Zbyněk Zelenka, Roman Zelenka

Kontaktné miesta

Aby sme mohli byť v čo najužšom kontakte s našimi zákazníkmi, ponúkame kontaktné miesta hneď na troch kontinentoch.

Napíšte nám, obratom sa ozveme.

0%